۵ خدمت شرکت گاز به دفاتر پیشخوان واگذار شد

بیرجند – ایرنا – مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: پنج فعالیت شرکت گاز استان به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد و مشترکان می توانند با مراجعه به این دفاتر خدمات را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از روز یکشنبه روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی سید محمود هاشمی اظهار داشت: این اقدام به منظور افزایش رضایتمندی مشترکان شرکت گاز و دسترسی آسان به خدمات این شرکت انجام شده است.
وی درباره واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان گفت: یکی از مشکلات مشترکان گاز طبیعی فقط امکان دریافت خدمات از ادارات تابعه شرکت گاز استان بوده که با برون سپاری خدمات، شرایطی فراهم شده که مشترکان و متقاضیان بدون اتلاف وقت و تردد اضافی در چندین نقطه از شهر در سطح استان این خدمات را دریافت کنند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: هدف از برون سپاری خدمات، افزایش رفاه و تسهیل در امور مشترکان است که باعث می‌شود مراجعه مردم به ادارات تابعه شرکت گاز استان کاهش یابد.
وی ابراز امیدواری کرد: با ادامه مسیر رشد و تعالی سازمانی، شرایط به گونه ای فراهم شود که مردم در منزل مسکونی خود نسبت به انجام امور و دریافت خدمات مدنظر خود اقدام کنند.
هاشمی گفت: انتظار می رود با تدابیر اندیشیده شده و توسعه دولت الکترونیک، خدمات رسانی به مردم با روش های مطلوب تری صورت گیرد که در این راستا بایستی نحوه عملکرد دفاتر پیشخوان دولت مورد نظارت مستمر قرار گرفته تا در این رابطه نقاط ضعف شناسایی و رفع شود.
وی افزود: خدمات ارائه شده شامل صدور قبض المثنی، تغییر نام مشترکان، کسر بدهی، سوابق صورتحساب و سوابق قبوض پرداختی است که مشترکان و متقاضیان شرکت گاز خراسان جنوبی در سراسر استان می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اظهار داشت: از دیگر خدمات نوین این شرکت، بهره‌گیری از تکنولوژی جدید صدور صورتحساب و چاپ قبوض به صورت کاملا آنلاین در محل بوده که به صورت آزمایشی در شهر سربیشه اجرا می شود.
وی از مزایای این طرح را یک بار مراجعه برای قرائت کنتور، چاپ و تحویل قبض گازبها به مشترک عنوان کرد و گفت: این کار باعث کاهش تردد و افزایش میزان رضایت مشترکان گاز استان می شود.
۹۸۹۳*۳۰۲۸

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 4 =