مسیر شهدا مبارزه با فقر، فساد و تبعیض است

بیرجند – ایرنا – معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: ادامه دادن راه شهدا در ولایت مداری و مبارزه با فقر، فساد و تبعیض است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از ایرنا حجت الاسلام علی اکبرپور شامگاه سه شنبه در یادواره شهدای عملیات های کربلای ۴، ۵ و ۶ در مسجد قبا و جمع مردم مهرشهر بیرجند افزود: ولایت مداری ادامه دادن راه شهید است ولی برای رسیدن به یک مسند پا روی خون شهیدان نهادن و پا زدن به ارزش ها هنر نیست.
وی گفت: شهدا ولایت شعار نبودند بلکه ولایت مدار بودند و ادامه دادن راه شهید به ولایت مداری و مقابله با استکبار است.
وی اظهار داشت: سکاندار این نظام ۱۷ سال پیش به سران قوا نامه نوشتند و دستور دادند مسئولان مراقب مشکل فساد و تبعیض باشید و این کشور را دشمن بیرونی نمی تواند از پای درآورد.
حجت الاسلام اکبرپور افزود: همانطور که جوانان این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس سینه سپر و از استقلال و شرف این مملکت دفاع کردند امروز هم با وجود سینه سپر کردگان زمینٰ، آسمان و دریا در سپاه، بسیج و مرزبانان غیور کسی جرات نمی کند نگاه چپ به مملکت کند.
وی بیان کرد: آنچه به این مملکت آسیب می زند گاهی فساد عده ای کج فهم، بد فهم و نوکر استکبار است و وقتی می بینیم درمان نشد باید این غده سرطانی را جدا کرد که قوه قضاییه پای این مبارزه با فساد اقتصادی محکم ایستاده است.
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: برخی برخورداران که حتی به خاطر نظام یک سیلی نخوردند یا بوی باروت در سنگر به مشامشان نرسیده و یک لحظه گرمای بالای ۴۰ درجه خوزستان و سرمای کردستان را ندیدند، امروز طلبکار هستند.
وی ادامه داد: برخی آقازاده ها که در این کشور تا صدای آژیر جنگ بلند شد با پاسپورت ها رفتند و به تحصیل خود پرداختند الان برق دلار چشم هایشان را گرفته برگشته اند ولی درد پیرزن و پیرمرد مهرشهری که تا کمر در سطل زباله می رود را نمی فهمند.
اکبرپور با بیان اینکه این افراد درد کشیده نیستند که صاحب درد را بشناسند گفت: کسی که بر مسندی می نشیند و دغدغه کارخانه ورشکسته یا کارگری که ۹ ماه حقوق نگرفته را ندارد معلوم است لیاقت بر مسند نشینی این انقلاب را ندارد.
وی گفت: هر نفر بیکار شود خیانت به خون شهدا است و اگر مدیریت انقلابی، جهادی و تفکر بسیجی باشد مشکلات نیز حل می شود چطور بعد از اعتصاب و اعتراض حل می شود، ولی کجاست تدبیری که قبل از اینکه کار به اعتصاب بکشد، مدیریت کند.
وی افزود: اگر بنا بود شهدا نیز انقلاب و دفاع مقدس را اینطور مدیریت کنند ما الان اینجا نبودیم البته نمی خواهم بگویم کاری انجام نمی شود، این احساس نشود؛ برخی هم پای کار هستند که درود بر آنها باد.
اکبرپور بیان کرد: عده ای از سرمایه این نظام بهره مند هستند و مثل زالو به بدنه نظام چسبیده اند، این که نشد ادامه دهندگی راه شهید بلکه ادامه راه شهید آن است که آقای رئیس بداند اگر ۲ شبانه روز نخوابید و دغدغه مردم داشت جا پای شهید باکری و همت گذاشته است.
وی گفت: برخی می خواهند ادبیات طوری باشد به دشمنان و استکبار برنخورد تا به وحدت و دهکده جهانی برسیم در صورتی که شهدا اینگونه نبودند.
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: زمان جنگ حتی فرماندهان با خانواده به مناطق جنگی می رفتند اما امروز برخی مسئولان می خواهند در بعضی شهرستان ها ساکن شوند گرد و غبار و گرما برایشان سخت است.
وی افزود: برخی فرماندهان جنگ مثل حاج عباس کریمی به خاطر اینکه چند روز پوتین از پا در نمی آوردند انگشتان پایشان می پوسید، این یعنی مدیریت انقلابی، ارزشی و جهادی نه اینکه مدام به جیب و کیف خود و حساب فامیل ها فکر کنند؛ معلوم است که درد مردم را نمی فهمند.
وی گفت: اگر مدیران و مسئولان نیز به جایی برسند که وقتی بدانند مردم مجبور هستند به خاطر اینکه شب گرسنه نخوابند کارت بانکی یارانه خود را در نانوایی به امانت بگذارند خوابشان نبرد آن وقت مدیر ولایت مدار بوده و در مسیر شهدا است.
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به موضوع ژن برتر افزود: برخی ژن های برتر امروز شروع به تغییر فامیل کرده اند که راحت تر بتوانند کار کنند آیا این یعنی پایبندی به ارزش های نظام و دغدغه داشتن برای پابرهنگان؟
وی گفت: آیا واقعا امروز در ایده و تفکر برخی مدیران و مسئولان تفکر امام راحل وجود دارد و اگر ندارد فردای قیامت در مقابل قطره قطره خون شهیدان و مادرانی که هنوز منتظر ذره ای استخوان از فرزند خود هستند، باید جواب دهند.
حجت الاسلام اکبرپور بیان کرد: از سایه و ثمر درخت تنومند انقلاب فقط ما بهره مند نیستیم، اطراف ما هم از سایه و امنیت این درخت بهره می برند.
وی با اشاره به سفر شبانه ترامپ به عراق گفت: ترامپ و استکبار که طبق گفته خودشان هفت ترلیون دلار در خاورمیانه، سوریه و عراق هزینه کرده اند تا جای پای امنیتی در این منطقه داشته باشند اما شبانه در عید کریسمس با هواپیمای چراغ خاموش به مدت سه چهار ساعت در پایگاه خودش بیشتر نتوانست توقف کند.
وی این را نتیجه عزت و امنیت انقلاب اسلامی دانست و افزود: باید مراقب باشیم و بدانیم که مسیرها و فتنه های سختی را پشت سر گذاشتیم و گاهی بی تدبیری باعث می شود مردم دغدغه قوطی رب یا پوشک بچه را داشته باشند.
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید هرجا کم آوردیم سر تحریم خالی کنیم گفت: ۷۵ درصد مشکلات به درون مملکت بر می گردد چرا که رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند اقتصاد مقاومتی، ولی نفهمیدند و امروز باید برای این چیزها گیر داشته باشیم.
وی اظهار داشت: اما مردم نشان دادند هر جا پای نظام، ارزش ها و ولایت باشد تا پای جان سینه سپر می کنند و ۹ دی ۸۸ نمونه آن است که مردم و ولایت پیوند خوردند و همین مسئله پیوند مردم با ولایت معجزه می کند.
اکبرپور گفت: اگر جامه را به بدن تشبیه کنیم سر جامعه رهبری است قرص و محکم، با صلابت و پاهای جامعه مردم که تنومند، رهرو و استوار هستند فقط کمر جامعه کمی تاب برداشته است که انشاءالله اگر با بصیرت پای کار باشیم این کمر هم راست می شود.
وی با اشاره به ایثارگری های شهدا و رزمندگان در تاریخ انقلاب اسلامی افزود: امروز همه ما مدیون این شهدا هستیم و امنیتی که امروز بر نظام مقدس جمهوری اسلامی سایه افکنده و همه از آن بهره مند هستیم مدیون شهدا است.
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) با بیان اینکه شهید نمی میرد گفت: اگر به تحلیل ها مراجعه شود متوجه خواهیم شد چنانچه مدافعان حرم و فرزندان انقلابی نظام نبودند معلوم نبود امروز کجا بودیم.
۹۸۹۳*۳۰۲۸

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + بیست =