جهت گیری منفعتی مقابل اسلام ناب قرار گرفت

بیرجند – ایرنا – نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: از ۱۴۰۰ سال پیش تاکنون جهت گیری های منفعتی در مقابل اسلام ناب قرار گرفته و انگیزه گرایش به اسلام متفاوت بوده است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز چهارشنبه در دیدار با جمعی از فعالان جبهه مقاومت کشورهای یمن، بحرین و سوریه افزود: انگیزه مسلمانان از روی آوردن به اسلام از صدر تاریخ متفاوت بوده است اما طریقه قرار گرفتن در آزمایش ها سطح مسلمانیت مسلمان را تعیین می کند.
وی گفت: پس از آزمایش اسلامی، ابوذر و ابوسفیان ها مشخص می شوند و انگیزه مسلمان و مسلمان نماها از اسلام ناب و اسلام تحریف شده نمایان خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: در ۱۴۰۰ سال گذشته نمره خوبی در آزمایش ها نداشتیم و به دلیل عدم شجاعت قدم پس گذاشتیم.
وی افزود: همواره دین را با منافع روز سنجیدن و دین را در نظر نگرفتن نتیجه ای جز این روند نخواهد داشت.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی، اسلام ناب سر برآورد که همه دنیا هم با آن مخالفند و عده ای هم مسلمان هستند.
وی با بیان اینکه در قیام عاشورا مسلمانان به بهانه های مختلف امام حسین (ع) را تنها گذاشتند گفت: عده ای هم تا آخرین قطره خون جنگیدند و از انگیزه ای که نسبت به اسلام ناب داشتند کوتاه نیامدند.
امام جمعه بیرجند تاکید کرد: ظهور حضرت حجت (عج) نیازمند مسلمانانی از نوع یاران امام حسین است و گرنه مسلمانی که تحت تاثیر لیبرال غرب قرار بگیرد جز ظلم و بی تفاوتی نتیجه ای نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه اراده الهی بر پیروزی جبهه حق است گفت: خداوند اگر بخواهد، قلیل را بر کثیر پیروز می کند و داستان قوم حضرت موسی (ع) و فرعونیان در قرآن کریم گواهی روشن بر این سخن است.
همایش بین المللی «۴۰ سال مبارزه با اسلام آمریکایی» امروز (چهارشنبه) با حضور شخصیت هایی از کشورهای یمن، بحرین و سوریه در بیرجند برگزار می شود.
فعالان جبهه مقاومت از صبح فردا به شهرستان های خراسان جنوبی سفر می کنند و روز جمعه با حضور در صحرای طبس (محل سقوط هواپیماهای آمریکایی)، خراسان جنوبی را به قصد حضور در آرامگاه شهید محسن حججی ترک خواهند کرد.
۳۲۱۵*۳۰۲۸

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − شانزده =