۲۹۰ حلقه لاستیک برای خودروهای عمومی فردوس توزیع شد

ایرنا – بیرجند – رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری فردوس از توزیع ۲۹۰ حلقه لاستیک بین رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی این شهرستان خبر داد.

مهدی بیکی زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد لاستیک با هدف حمایت از فعالان خودروهای تاکسی، آژانس و سرویس مدارس با قیمت کارخانه بین رانندگان این شهرستان توزیع شد.
وی از آمادگی این سازمان برای ثبت نام و ادامه روند توزیع لاستیک خبر داد و گفت: پیگیری لازم برای تخصیص لاستیک سهمیه مینی بوس، اتوبوس، کامیون، کامیونت و وانت در حال انجام و امید است با پشتیبانی مسئولان به ویژه شهردار فردوس این امر نیز محقق شود.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری فردوس اظهار داشت: ۵۶۷ دستگاه خودرو حمل و نقل عمومی بار و مسافر تحت نظارت شهرداری فردوس به شهروندان خدمات رسانی می کنند.

** اختصاص یک دستگاه نمک پاش و برف روب به فردوس
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فردوس نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از اختصاص یک دستگاه شن، نمک پاش و بیل برف روب به این شهرستان خبر داد.
مجتبی آذربین افزود: با پیگیری های صورت گرفته در آبان ماه سال جاری یک دستگاه شن و نمک پاش و بیل برف روب ‌برای تسهیل در عملیات راهداری زمستانی و برف روبی راه های حوزه شهرستان فردوس در اختیار این شهرستان قرار گرفت.
وی گفت: دستگاه شن و نمک پاش و بیل برف روب در عملیات راهداری زمستانی به طور مکانیزه مورد استفاده قرار می گیرد و عملیات شن و نمک پاشی برای جلوگیری از یخ زدگی سطح راه انجام می شود.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فردوس افزود: با توجه به اینکه دو محور فردوس – گناباد و فردوس – بجستان کوهستانی است اختصاص این دستگاه به شهرستان فردوس ضروری بود.
٩٨۶۵*۳۰۲۸

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =