سینما فردوسی بیرجند بازسازی می شود

بیرجند – ایرنا – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از بازسازی سینما فردوسی بیرجند در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ناصر نبی زاده در دیدار با فرماندار بیرجند و نماینده سپاه ناحیه بیرجند به منظور بررسی راهکاری برای حل مشکلات سینما فردوسی بیرجند گفت: استان خراسان جنوبی دارای پتانسیل های بالقوه بسیار خوب فرهنگی و هنری است که امیدواریم بتوانیم با تعامل و مشارکت برنامه‌هایی متنوع و ماندگاری را به صورت مشترک انجام دهیم.
وی افزود: سینما باید با امکانات روز خدمات فرهنگی را به مردم ارائه کند و بازسازی و حل مشکلات سینما فردوسی را که یکی از دو سینمای موجود در مرکز خراسان جنوبی بوده، یک ضرورت است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی تصریح کرد: آمادگی داریم با یک بررسی کارشناسی و پیگیری لازم با معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بازسازی این سینما را در دستور کار قرار دهیم.
فرماندار بیرجند نیز در این دیدار تعامل بین حوزه فرهنگی سپاه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را ضروری دانست و گفت: کارهای خوبی در زمینه‌های فرهنگی و هنری می‌توان انجام داد.
علی ناصری اظهار داشت: مطمئن هستم با هم افزایی و هماهنگی بین بخشی بین همه دستگاه های فرهنگی استان و با برنامه‌ریزی و وجود کارهای زیربنایی می توان مشکلات و معضلات فرهنگی و هنری که در جامعه بعضا وجود دارد را از بین ببریم.
در این دیدار پس از بحث و گفت و گو مقرر شد سپاه ناحیه بیرجند مراحل بازسازی سینما را پس از تایید استعلامات مربوطه در گردش کار قرار دهد.
۷۵۵۹*۳۰۲۸

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 6 =