طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

فروش نمایشگاه کتاب به ۱۳ میلیارد ریال رسید/ افزایش ۵۰ درصدی خرید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در نمایشگاه کتاب استان یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان کتاب به‌فروش رسید، گفت: کتاب‌های ارائه شده با حداقل تخفیف ۳۰ درصدی به فروش رسید.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی ناصر نبی‌زاده،  اظهار داشت: سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی با حضور ۴۶۴ ناشر و نمایندگی نشر از سوم تا هشتم آذرماه در بیرجند برپا شد.

وی بیان داشت: ۲۳۰ غرفه برای حضور ناشران و نمایندگان نشر و ۳۲ غرفه نیز برای برنامه‌های جنبی پیش‌بینی شده بود که از مجموع غرفه‌های کتاب ۳۲ غرفه مربوط به ناشران استان و مابقی نیز برای ناشران و نمایندگان کشوری بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی تبیین کرد: کتاب‌های ارائه شده در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی با حداقل تخفیف ۳۰ درصدی به فروش رسید که ۲۰ درصد این تخفیف‌ها به‌صورت بن و ۱۰ درصد نیز توسط ناشران تخفیف داده می‌شد.

نبی‌زاده با بیان اینکه در نمایشگاه امسال یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان کتاب به‌فروش رسید، مطرح کرد: فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی ۵۰ درصد افزایش داشت.

وی از بازدید ۴۵ هزار نفر از سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: کتب ارائه شده در نمایشگاه شامل موضوعات عمومی، فرهنگ وهنر، علوم پزشکی و فنی مهندسی، کودک و نوجوان، حقوق و خانواده، کمک درسی و زبان انگلیسی برگزار بود.

انتهای پیام/۶۹۰۳۹/ج

لینک منبع خبر