طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

صعود ۰۴ بیرجند به مرحله دوم لیگ دسته ۳ فوتبال

در پنجمین هفته از سری مسابقات لیگ دسته ۳ فوتبال کشور تیم شهرداری منوجان کرمان غیبت داشت و با رأی کمیته فنی رقابت‌ها با پیروزی ۳ بر صفر نماینده خراسان‌جنوبی به مرحله دوم مسابقات صعود کرد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، تیم مرکز آموزش امام رضا(ع) ۰۴ بیرجند به عنوان تنها نماینده خراسان‌جنوبی در لیگ دسته ۳ فوتبال کشور در پنجمین هفته از این رقابت‌ها برای صعود به مرحله دوم لیگ میزبان شهرداری منوجان بود.

نماینده خراسان جنوبی در آخرین هفته از سری رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۱۲ آذرماه در زمین چمن طببعی استادیوم آزادی بیرجند باید در مقابل نماینده کرمان صف‌آرایی می‌کرد که بنابر هر دلیلی رقیب ۰۴ بیرجند غیبت داشت و با رأی کمیته‌فنی مسابقات با نتیجه ۳ بر صفر به عنوان تیم پیروز میدان معرفی شد.

تیم مرکز آموزش ۰۴ امام رضا(ع) بیرجند در نخستین بازی لیگ دسته سوم فوتبال کشور با نتیجه ۳ بر ۱ نتیجه را به تیم یزد لوله واگذار کرد، سپس به استراحت خورد، در بازی سوم نیز ۷ بر ۱ از سد باهو دشتیاری چابهار گذشت، در مقابل تیم سپاهان خورموج بوشهر ۱ بر صفر بازی را واگذار کرد و در بازی پنجم خود سه بر دو فولاد اصفهان را زمین‌گیر کرد و در ادامه ۲ بر صفر از خلیج فارس میناب شکست خورد.

تنها نماینده خراسان‌جنوبی در این ماراتن ملی هفتمین بازی خود را با نتیجه ۱ بر۱ با دانشگاه علوم پزشکی کرمان به پایان برد، سپس ۲ بر صفر نتیجه را به تیم امید بتن نورآباد واگذار کرد و در نهمین بازی ۳ بر صفر تیم مقدسی کیش را برد، در ادامه از فولاد بندرعباس ۲ بر ۱ شکست خورد، در یازدهمین بازی ۳ بر صفر شهررضا اصفهان را مغلوب کرد و در ادامه ۱ بر صفر رضوانی اصفهان را به رختکن فرستاد.

تیم مرکز آموزش ۰۴ امام رضا(ع) بیرجند در سیزدهمین بازی لیگ دسته ۳ فوتبال کشور با کسب ۲۵ امتیاز از ۱۲ بازی، ۸ برد، ۳ باخت، ۲۶ گل‌زده و ۱۱ گل زده در صدر جدول گروه پنجم قرار گرفت و به مرحله دوم رقابت‌های لیگ صعود کرد.

در این تیم محمدجواد آقاجانی، چمران قرمزی، علی عرب، محمد ابولحسنی، میثم زمانی، وحید بینا، خالد ظریفی، امیرضا تاتاری، امیر جانی، علی بخشی، جابر عباسی. محمد رضا بازاج، رضا بلیوند، سبحان تنها، آرش همایونی‌تبریزی، رسول محمدی، سجاد سیفی، فریبرز یوسفی، حبیب خسروی، علیرضا آقایی و سیاوش محمدی بازی می‌کنند.

انتهای‌پیام/۶۹۰۱۴/ج

لینک منبع خبر