طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

انصراف ۳ نامزد انتخاباتی حوزه «بیرجند، خوسف و درمیان»/ توکلی و تابعی انصراف دادند

سه نفر از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف و درمیان اخیر انصراف خود را از حضور در عرصه انتخابات اسفند ماه آتی اعلام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، به ۲۳ نفر در حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف و درمیان برای نامزدی انتخابات مجلس یازدهم تأیید شدند که از این تعداد دو نفر زن و مابقی آقایان هستند.

برنامه تبلیغاتی داوطلبان مجلس شورای اسلامی از روز پنجشنبه ۲۴ بهمن‌ماه آغاز شده و تا پایان مهلت تعیین شده (۸ صبح روز پنجشنبه یکم اسفند) ادامه خواهد داشت.

۱۵۳ شعبه اخذ رأی در شهرستان بیرجند پیش‌بینی شده که ۹۶ شعبه شهری و از این تعداد ۱۰ شعبه سیار شهری است و ۵۷ شعبه روستایی است که از این تعداد ۱۸ شعبه ثابت روستایی بوده و بقیه شعبه‌ها سیار روستایی است.

در شهرستان خوسف ۴۳ شعبه شهری و روستایی پیش‌‌بینی شده که از این تعداد شش شعبه شهری و ۳۷ شعبه روستایی است و در شهرستان درمیان هم ۴۲ شعبه پیش‌‌بینی شده که ۱۱ شعبه شهری و بقیه روستایی است.

طبق آخرین آمار حاصله، سه نفر از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف و درمیان ظرف دو روز اخیر انصراف خود را از حضور در عرصه انتخابات اسفندماه آتی اعلام کرده‌اند که در این میان اسامی آقایان حجت‌الاسلام محمدعلی تابعی و حجت‌الاسلام غلامحسین توکلی به چشم می‌خورد.

انتهای پیام/۶۹۰۳۹/ح

لینک منبع خبر