طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

توزیع ۱۳۰۰ وسیله گرمایشی در مناطق محروم خراسان‌جنوبی

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از توزیع ۱۳۱۰ وسیله گرمایشی شامل بخاری و چراغ والر بین مددجویان ساکن در مناطق محروم استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند رضا سلم‌آبادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خانوارهای تحت حمایت ساکن در مناطق محروم با توجه مشکلاتی که در تأمین اثاثیه ضروری زندگی دارند،کمیته امداد همواره با مشارکت خیرین سعی کرده است مشکلات خانوارهای تحت حمایت در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را به حداقل برساند.

وی در ادامه از توزیع ۱۳۱۰ وسیله گرمایشی در مناطق محروم استان خبر داد و افزود: به لحاظ محرومیت استان خراسان‌جنوبی و با توجه به بررسی‌های صورت گرفته در بین ۲۴ استان کشور، بعد از سیستان وبلوچستان، استان خراسان‌جنوبی دومین استان است که بیشترین اعتبار را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: از این تعداد مجموع ۶۸۰ دستگاه بخاری گازی به ارزش ۳۲۰ میلیون و میلیون تومان ۹۳۹ در مناطقی که گازکشی صورت گرفته توزیع شده است.

 سلم‌آبادی به توزیع ۶۳۰ دستگاه چراغ والر به ارزش ۲۰۹ میلیون تومان در مناطقی که گازکشی صورت نگرفته است، اشاره کرد و افزود: این وسایل گرمایشی در مناطق محروم شهرستان‌های خوسف، درح، درمیان، دستگردان، دهک، زیرکوه، سربیشه، شوسف، قهستان، نهبندان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی تصریح کرد: یکی دیگر از خدماتی که امسال در مناطق محروم روستایی استان  صورت گرفته پرداخت هزینه‌های گازکشی به مددجویان روستایی بوده و همچنین مددجویان تحت حمایت با معرفی به شرکت گاز از انشعاب رایگان بهره‌مند شده‌اند.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ج/ی

لینک منبع خبر