استاندار خراسان جنوبی: تعامل راهکار اصلی مدیریت اجرایی است – طبس نیوز

استاندار خراسان جنوبی: تعامل راهکار اصلی مدیریت اجرایی است

بیرجند – ایرنا – استاندار خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر و با شرایط موجود، تعامل و همکاری شاه کلید مدیریت اجرایی است.

حمید ملانوری روز دوشنبه در نشست هم‌اندیشی رییس کل دادگستری و اعضای شورای قضایی استان خراسان جنوبی افزود: اگر قرار است در زمینه‌های مختلف به موفقیت دست یابیم باید همه حوزه‌های قضایی، اجرایی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نهادهای اجتماعی، مؤسسات خیریه، احزاب، گروه‌ها و همه آحاد مردم در کنار هم باشند.

وی تصریح کرد: کسی که برای پذیرش یک مسئولیت، حکم می‌گیرد و به شغلی منصوب می‌شود، به هر حال مکلف به اجرای وظایفی است که به عهده دارد.

استاندار خراسان جنوبی گفت: اگر اعتقاد قلبی به خدمت واقعی داریم و کار برای مردم را ارزش می‌دانیم پس باید بپذیریم که همه قوا و توان خود را در این راه هزینه کنیم.

وی افزود: ما همه به هم وابسته‌ایم و باید در اجرای امور همبستگی داشته باشیم.

ملانوری با تاکید بر اینکه مردم همه ما را دولت می‌دانند اظهار داشت: چنانچه نماینده‌ای جایی قول بدهد، به باور مردم این وعده را از نظام گرفته‌اند و آن را در شمار مطالبات خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار می‌دهند. 

وی متذکر شد: همه ما در یک اردوگاه واحد و تحت لوای یک فرمانده خدمت می‌کنیم لذا همه باید کمک کنیم این فرمانده همواره موفق باشد.

نماینده عالی دولت در خراسان جنوبی گفت: هدف امام از انقلاب اسلامی، حفظ حرمت و جایگاه مردم بود و ما هم وظیفه داریم برای نگهداشت این جامعه آرمانی تلاش کنیم.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا افزود: همه باید دست به دست هم بدهیم تا از شر این پدیده نوظهور رهایی پیدا کنیم.

ملانوری گفت: کرونا با آسیبی که به همه حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی زده، یک بحران جدی است پس ما باید این شرایط را به گونه‌ای مدیریت کنیم که مردم به زودی در فضای سالم زندگی کنند. 

وی بهره بردن از ذخایر خدادادی استان در زمینه‌های مختلف را نیز به تعامل همه حوزه‌ها منوط دانست و اظهار داشت: ما باید با انگیزه و توان در خدمت مردم باشیم و برای توسعه استان تلاش کنیم. 

وی خود را شهروند خراسان‌ جنوبی نامید و گفت: از لحظه‌ای که این مسئولیت را پذیرفته‌ام، خود را مکلف می‌دانم که برای پیشرفت و آبادانی استان گام بردارم. 

استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد: در همین راستا شعار «خراسان جنوبی؛ تدبیر، تلاش، توسعه» را در سرلوحه امور قرار داده‌ام.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، رییس کل دادگستری، مدیرکل پزشکی قانونی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، مدیرکل بازرسی، دادستان نظامی و مدیرکل جدید و قدیم زندان‌های استان در این نشست حضور داشتند و طی بیانات مبسوطی، گزارش‌های جامعی از اقدامات و برنامه‌های حوزه فعالیتی خود ارائه کردند.

امروز در آیینی از خدمات «علی هاشمی» مدیرکل پیشین زندان‌های خراسان جنوبی تجلیل و «غلامرضا روشان» که پیش از این مدیر زندان مرکزی کرمان بود، به عنوان سرپرست اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان معرفی شد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =