رئیس ستاد عتبات عالیات استان خراسان جنوبی جان‌باخت – طبس نیوز

رئیس ستاد عتبات عالیات استان خراسان جنوبی جان‌باخت

برخورد خودروی سواری بنز با شتر در جاده بیرجند طبس یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، عصر امروز ساعت ۱۸:۱۵ برخورد خودروی بنز با شتر یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

این خودرو از بیرجند به سمت طبس در حرکت بود و حادثه در پنج کیلومتری روستای زنوغان رخ داده است.

راننده خودرو علی محمدی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی بوده است، وی در این حادثه در دم جان باخت و همسر وی نیز مجروح شد.

مرحوم محمدی سال‌ها فعالیت در ستاد عتبات عالیات استان خراسان جنوبی کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشت در آستانه اربعین حسینی بیش از ۱۰ موکب را در کربلا ساماندهی کرده بود.

علی محمدی از فرماندهان دوران دفاع مقدس بود و فرماندهی سپاه بیرجند نیز از جمله سوابق وی بود.

پایگاه خبری طبس فقدان این یادگار هشت سال دفاع مقدس و خادم عتبات عالیات را به خانواده و عموم مردم ولایتمدار خراسان جنوبی تسلیت می‌گوید.

18 دیدگاه برای نوشته «رئیس ستاد عتبات عالیات استان خراسان جنوبی جان‌باخت»

 1. ظاهرا مسئولین طببس به فکر نیستند ! ان شا الله خداوند آنان را ببخشد!
  چرا که در این مدت جاده های طبس از برخود با شتر تلفات زیادی داده است
  مسئولین مواظب باشید شاید نفر بعدی شما باشید!
  در شهرستان بشرویه با دادن یک کشته در ۵ شال قبل تمام شتر های بدون ساربون را جمع می کنند پنج ساله که که جاده های بشرویه تصادف با شتر نداشته است چرا که شترداران می دانند اگر شتر آزاد باشد – البته بدون ساربان – شتر به کشتار گاه انتقال داده می شود .

 2. داعش گفته شتر های طبسو استخدام می کنه !!
  چرا که داعش توی ایران چند ساله نتونسته کاری بکنه ولی این شتر ها هر چند وقت می تونند با انجام عملیات انتحاری صدمات مالی و جانی را به مردم ایران وارد کنند!!

 3. بسمه تعالی : این مصیبت را به تمامی بازماندگانشان تسلیت گقته برای آن مرحوم علو درجات و براتی بازماندگان صبر جمیل که ثمره آن اجزر جزیل است از خداوند متعال درخواست دارم ، روحش شاد باد.

 4. مهدی اقا درست صحبت کن بابای منم شترداره تو کوه که بزرگ نشدی جاده اگه نرفتی برو ببین تابلو بزرگ زده خطر برخورد باشتر .اقایون یه کم یواش تربرن.

  1. با سلام جواد آقا از کجا می دونید که آقای محمدی تند می رفتند؟
   مواظب باش ممکنه به همین راحتی تهمت بزنی!
   چرا باید شتر بودن ساربون توی بیابون ول باشند در حالی که برای چند تا گوسفند با اون همه زحمت طویله و چوپون دارند!
   به نظر شما شغلی مانند شتر داری بدونزحمت زیادی شتر ها رو بدون ساربون تو بیابون در اطراف جاده رها می کنند که باعث کشتن مردم میشه کسب در آمد کردن درسته اون هم با ریختن خون مردم !
   فرق کسی که زندگی مردم را با خرید و فروش مواد مخدر می گیره و کسب درامد می کنه با کسی که با بی مسولیتی و عدم مراقبت از شترهایش باعث کشتن مردم میشه چیه؟

 5. این شترها همیشه در همان محل برخورد بدون ساربان بودند؛خدا *** کنه صاحبان اینها را که به فکر جان مردم نیستند

 6. خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود :

  و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

  عرض تسلیت حقیر را بپذیرد.

 7. اعتبارات باید درجاده همدلی هزینه بشه برادر چون جنبه تبلیغی زیادی داره هم برای مردم بشرویه هم برای مردم طبس اعتباراتی صرف خواهد شد بدون نتیجه چون ازجاده کوهستانی کسی گذر نمی کند بااین ماشینهای پرعیب ونقص

 8. خداوند این مسئول توانا که طبسی بودند رو رحمت کنه و به خانوادشون صبر عنایت کنه عرض تسلیت به همه دفاتر عتباتی بیرجند و طبس

  1. هنوزداغ حادثه برخوردپرایدسرویس دانش اموزی درجان ودل مافرهنگیان بود که متاسفانه خبرجان دادن خادم الحسین درلای اهن پاره های خودروش رامی شنویم اقایان مسئولین که دراین شهرمسئولیت دارید چقدرپیگیراعتباردوبانده واستانداردکردن جاده های منتهی به طبس بودید وچه اندازه برای این کارمایه گذاشتید؟؟!!!!!!!!!!!!!!!باچه هزینه ای میتوانید یک محمدی دیگرراجایگزین خدمات او به عتبات عالیات کنید؟!!!!!!!!!!!!همه کارنامه خدمتی چندین ساله خودرابعنوان بزرگان شهر که درتعیین مسئولین ادارات حرف اول را می زنیدراجلو خود بگذاریدو……برای جلوگیری ازمرگ ومیر مردم طبس دراین جاده ها چه کردید وجدانتان راحاکم کنید وباصداقت کوتاهیهای خودرا به مردم بگوئیدوبارآن دنیای خودراکمی سبک کنیدمردم عادی وکوچه بازار ومسئولین رده ۲و۳ چکاری ازآنهابرمی آید چقدربچه دراین حادثه هایتیم وچقدرزندگیهادراین رابطه فناشده برای همه چیزجز خواستهای مردم ومشکلات وکمبودهای شهر فریادمی زنید جلسه می گذارید وسفر می کنید چندباردر ۲۰ سال گذشته برای جذب اعتبار مسئولین رامتذکر وکمک کرده اید؟!!!!!!!! شادروان محمدی هنوزبرای خدمت به عتبات عالیات درطبس ومنطقه کارخیلی داشت بروید بیرجندتان وبگیریداعتبار، چفیه محمدی راببرید واگربرای خودتان اعتباری قائل نیستند بگوئید به احترام این چفیه ی خادم عتبات اعتباربدهند وجاده را دوبانده واستاندارد نمایند تاشاهدحادثه برای چهارتابدبخت ونگون بخت دیگردراین جاده نباشیدونباشیم باسپاس ازسایت طبس نیوز

   1. سرویس دانش آموزان!!!؟؟؟
    آقا مسائل را اینطوری قلب نکنید.پراید مذکور تاکسی تلفنی بوده که راننده فقید ، فرزندش را به مدرسه می برده و هیچ ارتباطی به سرویس مدارس ندارد.سرویس مدرسه دارای ضوابط و شرایط خاصی است و تحت نظارت یکی از شرکتهای مربوطه فعالیت می کند و لذا خودروی سانحه دیده جزء سرویس مدارس نبوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 9 =