تکریم بازماندگان شهدا وظیفه همه ما و ادای دین به ارزش‌های انقلاب است

مدیرعامل موسسه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) گفت: آنچه سبب افتخار و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان شده است گذشت و ایثار شهداست و تکریم بازماندگان آنان وظیفه همه ما و ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

طبس نیوز: مدیرعامل موسسه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) گفت: آنچه سبب افتخار و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان شده است گذشت و ایثار شهداست و تکریم بازماندگان آنان وظیفه همه ما و ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی موسسه آستان مبارک امام‌زاده طبس، همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع)، مدیر عامل موسسه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) با خانواده‌های شهید احمد محمدی و محمد قاسمی دیدار نمود.

در این دیدار سپهریان مدیر عامل موسسه حسین بن موسی الکاظم(ع) ظهار داشت: در ۱۴۰۰ سال پیش هنگامی که اساس دین با خطر مواجه شد امام حسین(ع) اجازه حضور حضرت علی اکبر(ع) را که شبیه ترین فرد به پیغمبر اکرم(ص) بود در میدان نبرد حق علیه باطل دادند و اگر انقلاب اسلامی با ایثارگری‌ها و نثار خون فرزندان مومن و با اخلاص شما به ثمر نمی‌نشست شاید آن جریانات شبیه افسانه بود و عزیزان شما با رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی و جان‌فشانی خود راه امام حسین(ع) و یارانش را معنی کردند.

وی تصریح کرد: آنچه سبب عزت، امنیت و آرامش در مملکت و همچنین افتخار و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان شده است گذشت و ایثار شهداست که مستکبرین جهان در برابر ما سر تعظیم فرود می‌آورند و تکریم بازماندگان آنان وظیفه همه ما و ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

مدیر عامل موسسه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) گفت: نام و یاد شهدای عزیز برای همیشه در نظام و انقلاب خواهد ماند و فردای قیامت جزو شفاعت کنندگان هستند و شما خانواده شهدا از اولین کسانی خواهید بود که مورد شفاعت شهدا قرار می‌گیرید.

وی در پابان افزود: حال که توفیق خدمتگزاری به زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در شهرستان طبس نصیب اینجانب شده، از شما خانواده معظم شهدا که دعای خیر شما بسیار ارزشمند است التماس دعا دارم و ان شاء الله با عنایت خداوند متعال پرچم مقدس انقلاب اسلامی را به دست با کفایت مقام معظم رهبری به حضرت صاحب الزمان(عج) بسپاریم.

بیان گوشه‌ای از زندگانی، وصیت‌نامه، خاطرات شهدا و تقدیر و تشکر ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران طبس از حضور مدیرعامل موسسه در جمع خانواده معظم شهدا، اهداء هدیه متبرک توسط آستان مبارک و دعوت از دو خانواده شهید جهت متنعم شدن به غذای متبرک حضرت از جمله سایر برنامه‌ها بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =