تجهیز آستان مقدس امامزاده طبس به لینک دریافت و ارسال تصاویر

صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی ، آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس را به لینک دریافت و ارسال تصاویر مجهز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، با تجهیز آستان مقدس امام زاده طبس ، از این پس از این مکان ، ارتباط های زنده تلویزیونی با شبکه های سراسری و شبکه خاوران ، بدون اتلاف وقت برقرار می شود.

برای این طرح فرهنگی ، یک میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان هزینه شد.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی امام جمعه بیرجند نیز در مراسم افتتاح این طرح، شهر طبس را مرکز معنوی استان دانست و گفت: صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی با این اقدام، زمینه معرفی این آستان مقدس را در کشور ، بیش از پیش فراهم می کند.

خدمتگزار استاندار هم با بیان این که تجهیز آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس اقدامی ارزشمند است گفت: این آستان یکی از مهم ترین ظرفیت های استان است که مرحوم آیت الله واعظ طبسی برای توسعه آن، اقدامات بی شماری انجام داده است.

ثقفی مدیر کل مرکز صدا و سیمای استان نیز ، توجه به مراکز مذهبی و فرهنگی استان را از اهداف مرکز صدا و سیما خراسان جنوبی دانست و گفت: هر ساله زائران بسیاری به آستان مقدس امامزاده طبس مشرف می شوند لذا باید این آستان به عنوان یک شاخص مذهبی و فرهنگی در کشور مورد توجه قرار گیرد.

همچنین حجت الاسلام مهاجریان مقدم امام جمعه طبس در ارتباط زنده تلویزیونی از آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم با مرکز صدا و سیما استان با بیان اینکه امامزاده طبس قطب فرهنگی منطقه است گفت: پخش برنامه های معنوی این آستان مقدس در کشور، می تواند در حفظ جایگاه حقیقی حضرت حسین بن موسی الکاظم بسیار تأثیرگذار باشد.

سپهریان مدیر عامل آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم طبس نیز خدمات رسانی مستمر آستان مقدس امامزاده، به زائران را مرهون مجاهدت عالمانی چون آیت الله واعظ طبسی دانست.

3 thoughts on “تجهیز آستان مقدس امامزاده طبس به لینک دریافت و ارسال تصاویر

  1. با تشکر فراوان.امیدوارم که بلوارهای منتهی به حرم مطهر از جمله واعظ طبسی و بلوار امام رضا زودتر تحویل استان قدس شود.خیلی این بلوارها وضعیت اسفناک و افتضاحی دارند. در تمام شهرها این گونه بلوارها از بهترین چشم اندازهای ان شهر هستند ولی در طبس بر عکس است.نمی دانم شهردار طبس به چه چیزی فکر می کند.

  2. البته این قطب فرهنگی وزیارتی منطقه پتانسیل خیلی بیشتری برای توسعه وپیشرفت در خیلی زمینه ها دارد وچون طبس مرکز ثقل زمینی وهوایی وریلی است،نیاز به سرمایه گزاری اساسی وبیشتر دارد که امیدواریم راهی راکه باتفویض رهبر معظم انقلاب ودرایت تولیت عظماوفقید آستان قدس شروع کردند تولیت محترم وجدید استان قدس رضوی آیت الله رئیسی باسرعت بیشتری ادامه دهند.اما متاسفانه باتمام خدمات وزحماتی که کشیده شده، هنوز این امامزاده یک ورودی جاده ای مناسب ندارد ولازم است یک تقاطع غیر همسطح شکیل باطراحی ویژه در نظر گرفته شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =