اعزام دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور طبس به اردوی راهیان نور – طبس نیوز

اعزام دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور طبس به اردوی راهیان نور

۴۲ نفر از دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور طبس در قالب کاروان راهیان نور عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس شدند.

طبس نیوز: ۴۲ نفر از دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور طبس در قالب کاروان راهیان نور عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری طبس؛ صبح امروز در مراسم بدرقه این کاروان که «احمد طالبیان مقدم» فرماندار طبس و جمعی از مسئولان حضور داشتند، امام جمعه طبس با اشاره به تأثیر و اهمیت اعزام کاروان‌های راهیان نور از فرماندار، مجموعه سپاه و مسئولانی که از این گونه حرکت‌های ارزشمند حمایت کرده و تمهیدات لازم را فراهم می‌آورند تشکر کرد.

حجت الاسلام «سید ابراهیم مهاجریان» خطاب به دانشجویان شرکت کننده در این برنامه فرهنگی و معنوی با تأکید بر لزوم بهره گیری از فرصت مغتنم این سفر گفت : برای ارتقای معنوی خود از شهدا بیاموزید و راه و رسم آن‌ها را در زندگی پیاده کنید.

وی خاطر نشان ساخت: شوق شهادت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که ویژه شیعیان و برنده‌ترین سلاح در مقابل دشمنان است که دشمن از آن می‌هراسد و تلاش می‌کند آن را از جامعه و نسل جوان ما بگیرد.

امام جمعه طبس تصریح کرد : امروز اگر کشور و مردم ما عزیزند اگر استکبار جهانی در برابر ملت ما خوار و ذلیل است و همچنین توسعه کیفی و کمی دانشگاه‌ها و همه موفقیت‌ها به برکت خون شهدا و مرهون فداکاری شهیدان و ایثارگران است.

مسئول دانشگاه پیام نور طبس نیز در این مراسم ضمن خیرمقدم گویی به مسئولان و حضار در خصوص اعزام این کاروان توضیحاتی را بیان داشت.

این اردو به مدت ۵ روز با هدف آشنایی دانشجویان با رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام و زنده نگه داشتن خاطره شهیدان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 8 =