حمله آمریکا به طبس انیمیشن می‌شود/ «طوفان صحرا» در مرحله نگارش

محمد قهرمانی تهیه‌کننده سینما از ساخت یک انیمیشن ۲۶ قسمتی با موضوع شکست آمریکا در طبس و زمین‌گیر شدن نیروهای نظامی آن‌ها خبر داد.

طبس نیوز: محمد قهرمانی تهیه‌کننده سینما از ساخت یک انیمیشن ۲۶ قسمتی با موضوع شکست آمریکا در طبس و زمین‌گیر شدن نیروهای نظامی آن‌ها خبر داد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزای مهر، محمد قهرمانی تهیه‌کننده «فرشتگان قصاب» درباره زمان اکران این فیلم گفت: مالک فیلم موسسه شهید آوینی است و متاسفانه تا کنون هیچ زمانی برای اکران فیلم مشخص نکرده‌اند. البته ما این فیلم را بعد از جشنواره فجر برای وزیر ارشاد نیز به نمایش گذاشتیم و وی از آن استقبال کرد و قرار بود در اکران از «فرشتگان قصاب» حمایت کنند.

وی افزود: البته در نظر داریم مانند «شکارچی شنبه» نمایش فیلم را با اکران‌های دانشجویی آغاز کنیم و زمان این اکران از اواخر شهریور و زمان بازگشایی دانشگاه‌ها شروع می‌شود. امیدوارم بتوانیم این امر را به درستی دنبال کنیم.

قهرمانی درباره دیگر فعالیت‌های خود گفت:برای ساخت یک انیمیشن ۲۶ قسمتی با صبا قرارداد بستیم و قرار است داوود کاظمی کار ساخت آن را دنبال کند. تحقیق و نگارش کار آغاز شده است و برای بازبینی متن آن را ارائه کردیم.

وی افزود: عنوان کار «طوفان صحرا» است که درباره حمله آمریکا به طبس است. امیدواریم بتوانیم از این مجموعه یک نسخه سینمایی هم تولید کنیم.

«فرشتگان قصاب» ساخته سهیل سلیمی ماجرای فرهاد، مردی افغان را روایت می‌کند که همسرش در حمله آمریکایی‌ها در مدرسه‌ای گرفتار شده‌است. در این فیلم ستاره پسیانی، محمدرضا غفاری، دارین حمزه و… بازی می‌کنند. سلیمی در کارنامه خود کارگردانی «جدال در عمق ۳۰ متری»، «آخر دنیا، اول بهشت» و کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم «روز تمرین» را دارد.

One thought on “حمله آمریکا به طبس انیمیشن می‌شود/ «طوفان صحرا» در مرحله نگارش

  1. کسانیکه میخواهند انیمیشن طوفان صحرا را بسازند بهتر است با نشاندن پهباد آمریکایی درکویر تپه تاق توسط نیروهای جان برکف جنگ الکترونیکی ساخته شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شانزده =