دیدار دکتر مستشاری نماینده ولی فقیه در دانشگاههای کشور با اساتید وکارکنان مراکز آموزش عالی طبس

مشاور عالی مقام معظم رهبری در نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور ، با حضور در دانشگاه پیام نور طبس علاوه بر بازدید از دانشگاه، با جمعی از اساتید و کارکنان مراکز آموزش عالی شهرستان دیدار نمود.

طبس نیوز:مشاور عالی مقام معظم رهبری در نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور ، با حضور در دانشگاه پیام نور طبس  علاوه بر بازدید از دانشگاه، با جمعی از اساتید  و کارکنان مراکز آموزش عالی شهرستان دیدار نمود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور طبس، در این جلسه سه ساعته که در محل دانشگاه پیام نور طبس برگزار گردید ابتدا مهندس اخوان صفار ریاست دانشگاه پیام نور طبس اطلاعاتی از دانشگاه پیام نور طبس از جمله : تاریخچه تاسیس ، تعداد دانشجو ، تعداد رشته ، فارغ‌التحصیلان و امکانات دانشگاه را جهت استحضار ایشان بیان  نمود و در ادامه خواستار پیگیری ایجاد یک مجتمع فرهنگی در دانشگاه پیام نور طبس و نیز پیگیری تاسیس دفتر نهاد در دانشگاه‌های پیام نور استان خراسان جنوبی شد.

در ادامه دکتر ناظمی ریاست دانشگاه آزاد و مهندس نجفی ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای نیز به بیان اطلاعاتی از ۲ دانشگاه دیگر شهرستان و مشکلات آنها پرداختند.

سپس دکتر مستشاری مشاور عالی مقام معظم رهبری در نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور ضمن تبریک دهه کرامت و ابراز خشنودی از حضور در جمع دانشگاهیان شهر طبس بیان داشت : مراکز آموزش عالی شهرستان باید سعی خود را برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر دانشگاه‌های شهرستان و نیز معرفی خود شهرستان انجام دهند.

وی همچنین قول مساعد در جهت پیگیری ساخت مسجد در دانشگاه پیام نور از طرف نهاد مقام معظم رهبری را داد.

دکتر مستشاری در پایان نیز یادآور شد که اساتید در دانشگاه‌ها و در کلاس‌های درس علاوه بر تدریس دروس باید کار تربیتی نیز انجام دهند و در دانشگاه‌ها باید علاوه بر کار علمی انسان سازی نیز انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهارده =