همدلی با خانواده‌های داغدار در اولویت برنامه‌های‌مان قرار دارد – طبس نیوز

همدلی با خانواده‌های داغدار در اولویت برنامه‌های‌مان قرار دارد

دلیل حادثه دیروز در معدن یال شمالی رعایت نشدن مسائل ایمنی برای حفاظت از جان کارگران بوده است. مسئولان نباید به کارفرمایانی که تجهیزات و تجربیات لازم در خصوص فعالیت معدن ندارند مجوز بهره برداری بدهند.

جوکار،نماینده مردم یزد در مجلس

طبس نیوز به نقل از خبرگزاری ایلنا، نماینده مردم استان یزد در مجلس، دلیل حادثه دیروز در معدن یال شمالی را رعایت نشدن مسائل ایمنی برای حفاظت از جان کارگران دانست و تاکید کرد: مسئولان نباید به کارفرمایانی که تجهیزات و تجربیات لازم در خصوص فعالیت معدن ندارند مجوز بهره برداری بدهند.

محمدصالح جوکار، در خصوص انفجار دیروز در معدن یال شمالی طبس به ایلنا گفت: بر اساس آخرین گزارش رسیده تراکم گاز متان باعث این انفجار شده در صورتی که باید ضمن رعایت تمام مسائل ایمنی، گاز به بیرون هدایت می‌شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن بیان تسلیت به خانواده‌های قربانیان این حادثه، تاکید کرد: همدلی و رسیدگی به خانواده داغدار این کارگران، در حال حاضر در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد.

نماینده مردم یزد و صدوق ضمن تاکید بر کشف علت حادثه برای جلوگیری از حوادث آتی، ادامه داد: به همین منظور جلسه مشترکی با مجمع نمایندگان استان برگزار کرده‌ایم و در مجلس و فراکسیون کارگری نیز به طور جدی این موضوع را دنبال می‌کنیم و بزودی نتیجه تیم کارشناسی را اعلام خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =