کشف محموله 5/2 تن کالای قاچاق در طبس – طبس نیوز

کشف محموله ۵/۲ تن کالای قاچاق در طبس

فرمانده انتظامی شهرستان طبس استان خراسان جنوبی از کشف محموله ۲ تن و ۵۰۰ کیلو گرمی کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

طبس نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان طبس استان خراسان جنوبی از کشف محموله ۲ تن و ۵۰۰ کیلو گرمی کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «میرزاده» گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تغییر مسیر خودروهای حامل کالای قاچاق از مسیر یزد _ طبس، بلافاصله مأموران اکیپ گشت پلیس آگاهی شهرستان طبس به محل پلیس راه طبس – یزد اعزام شدند.

وی افزود : مأموران اکیپ گشت پلیس آگاهی شهرستان طبس با همکاری کارکنان پلیس راه، یک دستگاه اتوبوس حامل مقادیر زیادی کالا را که از بندرعباس به سمت مشهد در حرکت بود متوقف و برای بازرسی بیشتر به پلیس آگاهی شهرستان منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس بیان داشت : مأموران پلیس آگاهی شهرستان در بازرسی از این خودرو موفق به کشف مقدار ۲ تن و ۵۰۰ کیلو گرمی کالای قاچاق شامل ۵۰۰،۱۷ ثوب انواع پوشاک و البسه خارجی به ارزش ۱،۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال که متعلق به ۳۳ نفر از مسافران اتوبوس بود، شدند.

سرهنگ «میرزاده» اظهار داشت : برابر دستور مقام قضایی خودروی اتوبوس توقیف و به پارکینگ منتقل و ۳۳ نفر مسافران اتوبوس نیز پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شدند.

وی در پایان با تاکید بر مبارزه جدی با قاچاق کالا گفت : پلیس با تمام توان برای حمایت از تولید کنندگان داخلی با ورود هر گونه کالای غیر مجاز به کشور مقابله می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =