برخورد سمند با پژو ۴۰۵ دو قربانی گرفت

برخورد سمند با پژو 405 دو قربانی گرفت

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل ازخبرگزاری ایسنا، سرهنگ صمد اسفندیاری در توضیح مهمترین تصادفات شبانه‌روز گذشته با اشاره به برخورد خونین یک دستگاه خودروی سواری سمند با پژو ۴۰۵ در آزادراه قم – تهران گفت: در این حادثه دو نفر کشته شدند. وی افزود: بررسی کارشناسان تصادفات پلیس‌راه نشان داد که توجه نکردن به جلو علت بروز این حادثه مرگبار بوده است. معاون عملیات پلیس‌راه کشور همچنین به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر ۱۳۹ جاده یزد – طبس اشاره کرد و گفت: در این حادثه پنج نفر مجروح شدند.

اسفندیاری در ادامه توضیح مهمترین تصادفات شبانه‌روز گذشته در جاده‌های برون شهری به برخورد دو دستگاه خودروی سواری پژو و یک دستگاه خودروی سواری پیکان در کیلومتر ۱۵ جاده باشماغ در استان کردستان اشاره کرد و گفت: در این حادثه که به علت توجه نکردن به جلو از جانب راننده یکی از آردی‌ها صورت گرفت یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.
وی علت بروز حادثه را تجاوز به چپ از جانب یکی از رانندگان پژو آردی عنوان کرد و با بیان اینکه ۳۲ درصد از تصادفات روز گذشته از نوع واژگونی بوده است، گفت: توجه نکردن به جلو، عدم‌رعایت حق تقدم، تخطی از سرعت مطمئنه، انحراف به چپ و خستگی و خواب‌آلودگی در صدر دیگر علل بروز تصادفات قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 11 =