تولید ۱۵۰ هزارتن زغال‌سنگ خام در معادن پروده طبس

مدیرعامل زغال‌سنگ پروده طبس گفت: این مجتمع در اردیبهشت ماه امسال موفق شد با تولید حدود ۱۵۰هزارتن زغال‌سنگ خام، رکورد جدیدی را در این زمینه به ثبت برساند.

طبس نیوز: مدیرعامل زغال‌سنگ پروده طبس گفت: این مجتمع در اردیبهشت ماه امسال موفق شد با تولید حدود ۱۵۰هزارتن زغال‌سنگ خام، رکورد جدیدی را در این زمینه به ثبت برساند.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، رمضان کریتی ثانی در بیرجند اظهار کرد: تولیدکنسانتره نیز در همین دوره زمانی با عبور از مرز ۴۵هزارتن و رشد ۴درصد نسبت به فروردین، یکی دیگر از رکوردهای ثبت شده در این شرکت بود.

وی گفت: با آغاز عملیات بهره برداری از معادن در سال ۸۷، میزان تولید زغال‌سنگ خام و کنسانتره فوق‌، بالاترین ارقام ثبت شده تا این تاریخ بوده است.

مدیرعامل زغال‌سنگ پروده طبس بیان کرد: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری گردیده است، شرکت زغال‌سنگ پروده طبس شاهد ثبت رکوردهایی جدید در عرصه تولید و فروش زغال‌سنگ خام وکنسانتره بود که نشان ازتعهد مدیران و کارکنان شرکت در تحقق اهداف و برنامه ها و اثبات عینی عزم ملی و مدیریت جهادی است.

وی گفت: این شرکت به عنوان تنها بهره بردارتمام مکانیزه معادن زغال‌سنگ کشور، همچنین موفق شد در ۲۹ اردیبهشت ماه امسال با تولید حدود ۷۱۰۰ تن زغال‌سنگ خام در یک روز ازکارگاه استخراج لانگوال، توانمندی مدیران و کارکنان پرتلاش خودرا به اثبات رسانده و صفحه جدیدی درمیزان استخراج روزانه زغال‌سنگ خام در سطح کشور گشود.

مدیرعامل زغال‌سنگ پروده طبس میزان بارگیری و حمل کنسانتره زغال‌سنگ در دو بخش ریلی و جاده ای در ۱۶ فرودین امسال را به ترتیب ۷۹۱۱ و ۱۶۶۷ تن ذکر کرد و گفت: این میزان بیشترین آمار حمل روزانه در سوابق شرکت محسوب می‌شود.

2 دیدگاه برای نوشته «تولید ۱۵۰ هزارتن زغال‌سنگ خام در معادن پروده طبس»

  1. سلام.
    تبریک میگم به همه کارگران و مدیر عامل محترم شرکت زغال سنگ طبس
    اما بهتر این بود که در کنار این مطالب جند عکس از کارگرانی که دربخش های مختلف استخراج . تولید کنسانتره و… زحمت میکشن گرفته و در کنارمطالب به نمایش گذاشته می شد تا مدیران محترم بتوانند بخاطر این رکورد جدید به مدیریت خود افتخار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =