بهره‌برداری از ۱۰ پروژه زیربنایی و خدماتی جهاد کشاورزی شهرستان طبس

سرپرست معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان طبس گفت: به مناسبت هفته دولت تعداد ۱۰ پروژه زیربنایی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیون تومان به طور همزمان در محل روستای جمز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

خبر طبس: سرپرست معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان طبس گفت: به مناسبت هفته دولت تعداد ۱۰ پروژه زیربنایی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به طور همزمان در محل روستای جمز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، داوود بخشایی سرپرست معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان طبس اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت تعداد ۱۰ پروژه زیربنایی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال با حضور مسوولین محترم استانی و محلی بطور همزمان در محل روستای جمز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی گفت: این پروژه ها شامل بازسازی و نوسازی قنوات، لایروبی و جابجایی چاه آب کشاورزی می‌باشد که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها علاوه بر تثبیت و ایجاد اشتغال جدید برای ۱۰ نفر، تعداد ۱۱۱ خانوار از مزایای آن بهره‌مند خواهند شد.

سرپرست معاونت سازمان و مدیرجهادکشاورزی هدف از اجرای این پروژه‌ها را افزایش راندمان آبیاری، افزایش تولید، بالا بردن توان اقتصادی کشاورزان برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.