آزادی خرمشهر تحقق وعده الهی بود – طبس نیوز

آزادی خرمشهر تحقق وعده الهی بود

نماینده مجلس: آزادی خرمشهر تحقق وعده الهی بود

‘محمد کریم عابدی’ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به عملیات بیت المقدس که منجر به آزادی خرمشهر شد افزود: در این عملیات همه رزمندگان اعم از ارتشی، سپاهی و بسیجی با اخلاص به میدان آمدند و بزرگترین عملیات تاریخ خاورمیانه را رقم زدند.

نماینده مردم فردوس، بشرویه ،سرایان و طبس، از عملیات بیت المقدس به عنوان کارآمدترین و مقتدرترین عملیات در دنیا نام برد و اظهار داشت: در این عملیات ما برای اولین بار چند پل بزرگ بر روی رودخانه کارون احداث کردیم که رزمندگان اسلام توانستند از آن عبور کنند.

عابدی با اشاره به اینکه شاه بیت پیروزی خرمشهر دنیا را مبهوت کرد گفت: وحدت فرماندهی که در آن زمان بر عهده حضرت امام خمینی(ره) بود و توجه به اصل غافلگیری دشمن موجب شد که رزمندگان اسلام در این نبرد به پیروزی برسند.

وی گفت: در این عملیات با وجود پشتیبانی آمریکا و سران کشورهای عرب از رژیم بعثی و با اینکه اطلاعات ما لحظه به لحظه توسط دشمنان و رادارهای پرنده آمریکا به صدام داده می شد، رزمندگان سلحشور و مومن با یاری خداوند، از عملیات بیت المقدس سربلند بیرون آمدند.

عابدی ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) با این فرمایش که ‘ خرمشهر را خدا آزاد کرد’ به رزمندگان عملیات آزاد سازی خرمشهر درس عرفان دادند.

وی افزود: آزادی خرمشهر به سران کفر فهماند که با وجود وحدت و یکپارچگی ملت ایران هرگز نمی توانند به اهداف و توطئه های شوم خود دست یابند.

2 دیدگاه برای نوشته «آزادی خرمشهر تحقق وعده الهی بود»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =