روابط عمومی‌ها و خبرنگاران دو بازوی قدرتمند ادارات هستند

روابط عمومی‌ها و خبرنگاران دو بازوی قدرتمند ادارات هستند

طبس – خبرگزاری مهر: دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد، روابط عمومی ها و خبرنگاران را دو بازوی قدرتمند ادارات برشمرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عبدالمجید قائم محمدی عصر چهارشنبه در همایش روابط عمومی‌ های شهرستان طبس اظهار داشت: هیچ ارگانی با برقراری ارتباط با رسانه ها آسیب ندیده مگر آنکه به رسالت خود عمل نکرده باشد.

وی، روابط عمومی‌ های هر سازمان را پل ارتباطی میان مسئولان، مدیران و کارکنان آن اداره با مردم دانست و افزود: روابط عمومی‌ها باید برای ایجاد روحیه شور و نشاط در جامعه قدم بردارند و در جامعه فرهنگ سازی کنند.

قائم محمدی، ترویج فرهنگ ناب محمدی را از بزر گ ترین فعالیت های روابط عمومی ها دانست و گفت: مبارزه با فرهنگ‌ های بیگانه و مبارزه با تهاجم فرهنگی از جمله وظایف روابط عمومی‌های هر سازمان و اداره است و هر کدام از روابط عمومی ها باید به عنوان آمر به معروف و ناهی از منکر به فرهنگ سازی مناسب پرداخته و فرهنگ های غیر اسلامی را از جامعه حذف کنند.

مشاور استاندار یزد در این همایش از مدیران روابط عمومی شهرستان طبس خواست تا مناسبت ها را با جدیت و شور و نشاط خاص برگزار کرده و با حساسیت خاصی به آنها بپردازند.

فرماندار طبس نیز در این همایش با اشاره به نقش موثر روابط عمومی در هر اداره اظهار داشت: روابط عمومی ها آیینه تمام نمایی از هر اداره هستند و مسئولان روابط عمومی ها باید با ارباب روجوع به نحوی شایسته برخورد کنند.

در این مراسم همچنین دومین انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان طبس برای تعیین چهار عضو ثابت هیئت رئیسه و نیز خزانه دار و بازرس شورا برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =