آغاز طرح دوبانده کردن محور راور ـ دیهوک از مرداد ماه

آغاز طرح دوبانده کردن محور راور ـ دیهوک از مرداد ماه

به گزارش خبرگزاری فارس از راور، محمدرضا شریفی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان راور توفیق خدمت به مردم را بسیار عظیم دانست و گفت: باید از این فرصت به خوبی استفاده کنیم و به این مردم خدمت کنیم.

وی از آغاز عملیات اجرایی بلوار ورودی شهر راور باهزینه ۴ میلیارد ریال از سوی وزیر راه و شهرسازی و نیز روشنایی ورودی و خروجی شهر راور با هزینه یک‌میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال در آینده نزدیک خبر داد.

فرماندار راور خاطرنشان کرد: دو بانده شدن محور چترود راور به دیهوک توسط پنج پیمانکار به طول ۱۰۴ کیلومتر از مرداد ماه جاری آغاز و با هزینه ۱۲۴ میلیارد تومان از اعتبارات طرح مهر ماندگار تأمین و تا پایان دولت دهم به اتمام می‌رسد.

حجت‌الاسلام علی تویسرکانی امام جمعه راور نیز در فضیلت و اهمیت روز جمعه اظهار داشت: روز جمعه وقوع حوادث مهمی در گذشته و آینده بوده و مردم از فضیلت‌های روز جمعه به خوبی آگاه نیستند.

وی با بیان اینکه بهترین عمل در روز جمعه شرکت در نماز جمعه است خطاب به مسئولان ادارات با تأکید بر مسئولیت آنها در خصوص نماز جمعه افزود: مسئولان ادارات و نهادها در جمهوری اسلامی باید حضور در نماز جمعه و تشکیل این همایش عبادی سیاسی پیش قدم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =