رئیس جدید پزشکی قانونی طبس معرفی شد – طبس نیوز

رئیس جدید پزشکی قانونی طبس معرفی شد

رئیس جدید پزشکی قانونی طبس با حضور مدیرکل پزشکی قانونی استان خراسان جنوبی معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، هادی حسینی به عنوان رئیس جدید پزشکی قانونی شهرستان طبس معرفی شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان خراسان جنوبی با معرفی هادی حسینی به عنوان رئیس جدید پزشکی قانونی طبس گفت: ما در پزشکی قانونی به خاطر نوع فعالیت، با افراد آسیب دیده و داغدار مواجه هستیم و به همین دلیل تکریم آنان و تسریع در ارائه خدمات به آنان اهمیت زیادی نزد ما دارد.

محمد زاده افزود: ما برای توسعه پزشکی قانونی شهرستان طبس دو برنامه کوتاه مدت و دراز مدت داریم، در هدف کوتاه سعی بر این است با همکاری بیمارستان ظرف دو سه ماه آینده یک سالن تشریح راه اندازی کنیم و برنامه بلند مدت این است که یک مجموعه پزشکی قانونی کامل و مجهز و دارای آزمایشگاه راه اندازی کنیم که در صورت تأمین زمین، زمان احداث آن بسیار کوتاه تر خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس با ابراز خرسندی از انتصاب دکتر حسینی گفت: شهرستان طبس به لحاظ ظرفیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد، جایگاه خاصی در استان دارد و به لحاظ بعد مسافت با مرکز استان، باید رتبه و جایگاه دستگاه‌های خدمات‌رسان ارتقا یابد تا مراجعه به مرکز استان به حداقل کاهش یابد.

مهدی اخوان صفار در ادامه افزود: ارائه خدمات مناسب توسط پزشکی قانونی موجب تسلی خاطر و کاستن از درد و رنج بازماندگان است و ما آماده هرگونه همکاری برای ارتقای سطح و جایگاه پزشکی قانونی شهرستان هستیم.

شایان ذکر است سازمان پزشکی قانونی کشور به عنوان سازمانی مستقل زیر نظر رییس قوه قضاییه فعالیت می‌کند و نظرات کارشناسی خود را در امور پزشکی قانونی بر اساس اصول علمی، قانونی و شرعی به مراجع ذیصلاح ارایه می‌نماید.

 

2 دیدگاه برای نوشته «رئیس جدید پزشکی قانونی طبس معرفی شد»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =