سعید جلیلی فردا در طبس – طبس نیوز

سعید جلیلی فردا در طبس

سعید جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به منظور شرکت در یادواره شهدای سردار شهید الله‌دادی و ۱۰ شهید پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) روستای شیرآباد فردا(سه شنبه) به طبس سفر می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، مرتضی مالکی فرمانده حوزه روستایی بخش مرکزی طبس اظهار داشت: سه شنبه ۱۹ آبان یادواره سردار شهید الله‌دادی و ۱۰ شهید پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) روستای شیرآباد برگزار می‌شود.

وی افزود: سخنران ویژه این مراسم دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی است.

مالکی تصریح کرد:‌ این یادواره با اهداف گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، بصیرت افزایی و روشنگری مردم و بسیجیان هم زمان با نماز مغرب و عشاء در محل هیات حسینی روستای شیرآباد برگزار خواهد شد.

2 دیدگاه برای نوشته «سعید جلیلی فردا در طبس»

  1. باسلام،با توجه به اینکه یادواره های شهدا بصورت پایگاهی برگزار می شود لذا حدود ۵ماه پیگیری فرمانده پایگاه نتیجه داد ودکتر جلیلی به طبس خواهند آمد .لذا با توجه به اینکه یادواره شهدا در سهمیه برنامه های ابلاغی حوزه های مقاومت گنجانده می شود دیگر حوزه ها نیز می توانند به همین شکل عمل کنند.کما اینکه قبلاً هم در دیگر حوزه ها داشته ایم. ضمناً فضای مناسبی تدارک دیده شده است.

  2. سلام با توجه به شخصیت سخنران آیا فضای لازم برای حضور مردم در یک روستای کوچک مهیا شده است آیا بهتر نبود این برنامه در مرکز شهرستان مثلا در یکی از هیات مذهبی یا مسجد جامع و یا مکان مناسب دیگری در شهر برگزار میشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =