برنامه شهر به شهر رادیو خراسان جنوبی فردا در طبس – طبس نیوز

برنامه شهر به شهر رادیو خراسان جنوبی فردا در طبس

برنامه رادیویی شهر به شهر کاری از رادیو خراسان جنوبی فردا مهمان مردمان شریف طبس خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس،برنامه رادیویی شهر به شهر که با حضور در شهرستان های خراسان جنوبی به بررسی مشکلات آن شهرستان با حضور مسئولین میکند فردا ساعت ۹ صبح در محل باغ گلشن میهمان مردم شهرستان طبس خواهد بود.

در این برنامه ، یک گروه برنامه ساز به شهرهای مختلف استان سفر می­کنند . با حضور مردم و مسئولان شهر در یک مکان عمومی ، یک میزگرد رادیویی برگزار می­گردد . تریبون آزاد برای مردم حاضر در جلسه پیش بینی شده و مردم سؤالات خود را به صورت مستقیم از مسئولان می پرسند و مسئولان نیز به سؤالات آنان پاسخ میدهند . مجری برنامه مدیریت این میزگرد را بر عهده دارد . سؤالات مردمی عمدتاً در حیطه مشکلات شهر اعم از مسائل اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی است . مسئولان حاضر در  جلسه نیز عموماً اعضای شورای اداری شهر ( شامل فرماندار ، بخشدار ، مدیر جهاد کشاورزی ، مدیر مسکن و شهرسازی ، مدیر بهداشت و …. ) می باشند .

در ابتدای هر برنامه مسئولان خود را معرفی می­کنند و سپس یکی از مسئولان محلی مانند فرماندار یا مسئول میراث فرهنگی توضیح اجمالی در خصوص ویژگی های جغرافیایی ، توانمندی­های اقتصادی و … شهر را ارائه می ­دهد . سپس سؤالات مردمی پرسیده می­شود و مسئولان به سؤالات پاسخ می­دهند . در هر برنامه مسائل آن شهر بحث می­شود و مسئولان به تحلیل مسائل می­پردازند و همچنین وعده­ های قبلی در برنامه­ های گذشته نیز پیگیری می­شود .

مدت زمان این برنامه ۴۰ دقیقه است و تعداد ۴۶ برنامه در سال جاری تولید خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − پنج =