اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در منطقه تپه طاق و روستای “پده بید” – طبس نیوز

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در منطقه تپه طاق و روستای “پده بید”

سرهنگ محسن جلالیان اظهار داشت: با اجرای این عملیات هفت خرده فروش و نگه دارنده مواد مخدر و سلاح شکاری غیر مجاز دستگیر شدند که از آنان ۱۲۸ گرم انواع مواد مخدر و تعداد دو قبضه سلاح شکاری کشف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محسن جلالیان اظهار داشت: عملیات مشترک یگان ها و پلیس های تخصصی شهرستان طبس در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده روز گذشته در منطقه تپه طاق و روستای “پده بید” این شهرستان اجرا شد .

وی گفت: با اجرای این عملیات هفت خرده فروش و نگه دارنده مواد مخدر و سلاح شکاری غیر مجاز دستگیر شدند که از آنان ۱۲۸ گرم انواع مواد مخدر و تعداد دو قبضه سلاح شکاری کشف شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی اجازه نمی دهد که مخلان نظم و امنیت خدشه ای بر امنیت مردم وارد کنند و در این رابطه با قانون گریزان و قانون شکنان قاطعانه برخورد خواهد شد.

وی بیان داشت: از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و فروش موادمخدر و سایر آسیب های اجتماعی، موضوع را از طریق مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

2 دیدگاه برای نوشته «اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در منطقه تپه طاق و روستای “پده بید”»

  1. ۱- ان شاالله که این طرح ها مقعطی نبوده و در تمام مناطق شهرستان به طور مداوم ادامه داشته باشد .
    ۲- احسن این است که به جای مبارزه با فساد فرهنگسازی مناسب در خانواده ها و از سطوح پایین و همچنین بحث اشتغال سرپرستان خانواده در سطح شهرستان حل شود . این دوای درد خیلی از مشکلات جامعه امروز است

  2. جناب سرهنگ خسته نباشید البته خوب است این حرکت گرچه موفقیت بحساب نمیاد همینقدر که منطقه را تا حد خیلی کم برای معتادین و فروشندگان نا امن کردید جای تقدیر و تشکر دارد ولی استمرار این حرکت قطعا موجب محدودیت های موثری برای توزیع کنندگان این بلای خانمانسوز خواهد شد لذا خاضعانه درخوات می شود در صورت امکان حداقل هفته ای یکمرتبه عملیات پاکسازی را در این منطقه آلوده انجام دهیدتا سوداگران مرگ این منطقه را مامنی برای جولان دادن خویش قرار ندهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 3 =