فتنه‌گر از هر جناحی باشد نباید به او مسئولیت داد/ مردم فتنه جدید را در نطفه خفه می‌کنند – طبس نیوز

فتنه‌گر از هر جناحی باشد نباید به او مسئولیت داد/ مردم فتنه جدید را در نطفه خفه می‌کنند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: فتنه‌گر از هر جناح و دولتی که می‌خواهد باشد نباید مسئولیتی را به او داد و به فتنه گر در هیچ جای دنیا مسئولیتی واگذار نمی‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، چهارشنبه شب (هفت بهمن ماه) حسین خسروی در سومین یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج ولایت و شهدای گمنام طبس گفت: اگر ما امنیت و عزت میخواهیم فرهنگ شهادت طلبی را باید ترویج دهیم و این فرهنگ است که عزت را برای انسان به ارمغان می‌آورد.

وی با اشاره به توقیف ناوهای آمریکایی در آب‌های خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: جان‌کری وزیر امور خارجه آمریکا برای آزادی گروگان‌ها مرتب به وزیر خارجه ما تماس می‌گیرد و التماس می‌کند و با عذرخواهی آنها را آزاد می‌کنند.

خسروی افزود: این عزت از تساهل و تسامح نیست بلکه از فرهنگ مراقبت و شهادت‌طلبی است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع استانداران و فرمانداران کشور افزود: رهبر انقلاب فرمودند از این کاری که نیروهای سپاه کردند یاد بگیرید و در مقابل دشمن کوتاه نیایید و آنها را دقیقا رصد کنید.و با قاطعیت برخورد کنید.

وی با بیان این که ما مدیون شهدا هستیم گفت: برگزاری یادواره های شهدا کمترین وظیفه‌ای است که می‌توانیم انجام دهیم اما مهم‌تر از آن پیروی و اقتدا به شهدا در عمل است.

وی افزود: وصیت اکثر شهدا پیروی از ولایت است و کسانی که می‌خواهند به شهدا اقتدا کنند باید از امام شهیدان پیروی کنند.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: همیشه به ویژه در دوران فتنه باید پیرو ولایت فقیه بود.

وی با بیان این که فتنه فضای غبارآلودی است که تشخیص حق از باطل در آن مشکل است گفت: فتنه سال ۸۸ آنقدر عمیق بود که بعضی از بزرگان نظام در فضای غبارآلود آن نتوانستند ببیند و سکوت اختیار کردند.

خسروی با اشاره به حدیث «گروهى از مردم مبارزه با منکر را با دل و زبان و دست ترک مى کنند (در برابر خلافکار هیچ گونه عکس العملى نشان نمى دهند) پس اینها در حقیقت مردگانى زنده نما هستند.» از امام علی علیه السلام افزود: کسانی که در برابر فتنه سکوت کردند در واقع مرده سیاسی هستند.

وی افزود: وظیفه ما در دوران فتنه این است که گوش به فرمان رهبر انقلاب باشیم.

وی ادامه داد: فتنه‌گر از هر جناح و دولتی که می‌خواهد باشد نباید مسئولیتی را به او داد و به فتنه‌گر در هیچ جای دنیا مسئولیتی واگذار نمی‌کنند.

وی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات افزود: اگر کسانی بخواهند برای نظام مشکل ایجاد کنند مردم ما مثل ۹ دی که عکس همه نامزدها را کنار گذاشتند و عکس ولایت را به دست گرفتند و فتنه ۸۸ را خنثی کردند این فتنه را نیز در نطفه خفه خواهند کرد.

تصاویر:
DSC_0002DSC_0009DSC_0010DSC_0027DSC_0049DSC_0053DSC_0067DSC_0082DSC_0089

یک دیدگاه برای نوشته «فتنه‌گر از هر جناحی باشد نباید به او مسئولیت داد/ مردم فتنه جدید را در نطفه خفه می‌کنند»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =