افتتاح همزمان پروژه راه سازي كلشانه، پده بيد، پيرحاجات، جاده عشق آباد به بردسكن و راه روستايي ازبكوه – طبس نیوز

افتتاح همزمان پروژه راه سازی کلشانه، پده بید، پیرحاجات، جاده عشق آباد به بردسکن و راه روستایی ازبکوه

۵ پروژه راهسازی در بخش دستگردان به طور همزمان مورد بهره داری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس در مراسم بهره برداری از این پروژه ها توسعه شهرستان را در گرو توسعه راه دانست و افزود: خدمات دولت تدبیر و امید در تمام زمینه ها در سطح شهرستان مشهود است و در دو سال اخیر پروژه های خوبی در سطح شهرستان اجرا شده است.

اخوان صفار در بخش دیگری از سخنان خود افزود: از برکات نظام اسلامی رسیدگی به تمامی نقاط کشور بالاخص مناطق محروم و دور افتاده می باشد که امروز به برکت همین نظام و دیدگاه مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه های خوبی درسطح بخش دستگردان می باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان طبس در پایان سخنان خود از افتتاح پروژه گازرسانی به شهر عشق آباد با حضور استاندار محترم در روز بیستم بهمن خبر داد.

در ادامه این مراسم مهندس کلانی معاون مدیر کل و رییس اداره راه و شهرسازی طبس میزان اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها را ۱۰۷ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این طرح ها شامل زیرسازی و آسفالت قطعه آخر راه روستایی کلشانه به طول ۹ کیلومتر، زیرسازی و آسفالت قطعه سوم راه روستایی پده بید به طول ۵ کیلومتر، احداث قطعه اول راه پیرحاجات به طول ۱۰ کیلومتر، روکش ماسه آسفالت جاده عشق آباد به بردسکن و روکش راه روستایی ازبکوه به طول ۲ کیلومتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =