تاکید مراجع تقلید بر حضور پرشور مردم در انتخابات؛ حضور ملت مُهر باطلی بر آرزوهای دشمن – طبس نیوز

تاکید مراجع تقلید بر حضور پرشور مردم در انتخابات؛ حضور ملت مُهر باطلی بر آرزوهای دشمن

مراجع تقلید و علما از ملت ایران خواستند با حضور گسترده در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به تحقق حماسه دیگری پس از راهپیمایی ۲۲ بهمن کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از تسنیم، مراجع تقلید از ملت ایران خواستند با حضور گسترده در صحنه انتخابات ضمن حضور گسترده در انتخابات ۷ اسفند ماه به تحقق حماسه دیگری پس از راهپیمایی ۲۲ بهمن کمک کنند.

آیت الله سبحانی: ملت ایران هم‌چون راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشوری در انتخابات دارند

آیت االله جعفر سبحانی مرجع تقلید شیعیان با اشاره به لزوم حضور پرشور ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند ماه اظهار داشت: براساس آموزه‌های قرآن کسانی را باید انتخاب کرد که از مبانی فکری و عملی نیرومند برخوردار باشند، معتقد واقعی به مبانی اسلام بوده و فریب دیگران را نخورند و بتوانند برای کشور برنامه‌ریزی سازنده کنند.

مرجع تقلید شیعیان گفت: امیدوارم مردم ایران همانند راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن در انتخابات هفتم اسفندماه نیز شرکت و بدون توجه به هیاهوها دقت کنند و افراد واجد شرایط و کسانی را که به هیچ شکل از اسلام و قانون تجاوز نمی‌کنند، را برگزینند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه بیان کرد: انتخابات هفتم اسفند سرنوشت‌ساز است که امیدواریم این انتخابات همچون انتخابات گذشته پرشور و هیجان باشد.

آیت الله مکارم شیرازی: شرکت در انتخابات وظیفه شرعی، اجتماعی، اخلاقی و سیاسی است

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان نیز با تاکید بر لزوم حضور ملت ایران در صحنه انتخابات روز جمعه اظهار داشت: همان طور که ملت ایران با حضو در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن پشت دشمن را لرزاند باید بار دیگر پشت دشمن را در انتخابات هفتم اسفند ماه بلرزانیم.

مرجع تقلید شیعیان افزود: نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی کار مهمی است و شرکت در انتخابات وظیفه شرعی، اجتماعی، اخلاقی و سیاسی است و اگر در آن شرکت کنیم قوت و قدرت نظام  حفظ می شود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به لزوم حضور همه اقشار و سلیقه‌ها در انتخابات ۷ اسفندماه بیان کرد: اگر کسانی هم از برخی نهادها دلخور باشند و دلخوری آن‌ها شاید به جا باشد در عین حال نباید با انتخابات قهر کنند.

آیت‌الله نوری همدانی: ملت ایران با حضور در انتخابات  عظمت خود را نشان می‌دهد

آیت‌الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت حضور ملت ایران پای صندوق‌های رای گفت: یکی از امتحان‌های بزرگ پیش روی ملت ایران انتخابات مجلس‌های خبرگان و شورای اسلامی است که در دنیا بسیار مهم است و طبق آمار ۵۴ میلیون تن در ایران صلاحیت رای دادن در این انتخابات را دارند.

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: بر ما لازم است که در دنیا عظمت و بیداری خود را نشان دهیم و باید همه مردم ایران در این انتخابات شرکت کنند و هر کسی که صلاحیت قانونی برای رای دادن دارد باید حضور پیدا کند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه‌ای ملی و دینی است همان طور که نماز و روزه بر ما واجب است شرکت در انتخابات نیز واجب است گفت: همان طور که دین از سیاست جدا نیست محدوده وسیعی دارد که شامل امور سیاسی، فرهنگی و اقتصادی می‌شود.

آیت‌الله علوی گرگانی: ملت ایران با حضور پرشور در انتخابات مهرباطلی بر آرزوهای دشمن بزند

آیت الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان نیز با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورا و خبرگان رهبری گفت: دوباره زمان انتخابات فرا رسیده و امتحانی دیگر برای امت فهیم و مومن کشور حضرت ولی‌عصر(عج) ایران اسلامی در پیش است بنابراین در این برهه از زمان که دشمنان کشور و دین دندان تیز کرده و با بوق‌های تبلیغاتی برای منحرف کردن اذهان شما همت گمارده‌اند.

مرجع تقلید شیعیان افزود: باید با حضور هر چه بیشتر و زیبا‌تر در این دو انتخابات و با بصیرت فراوان با معیارهایی که بزرگان به خصوص رهبر معظم انقلاب برای همه ملت عزیز ایران ترسیم کرده‌اند افراد اصلح را انتخاب کرده و از انتخاب افرادی که دشمن برای آن‌ها تبلیغ کرده و هورا می‌کشد جدا پرهیز کنید.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه بیان کرد: همان طور که رای دادن وظیفه ملی و دینی است انتخاب افراد مومن و متقی و دلسوز برای اسلام و کشور وظیفه‌ای بس بزرگتر است.

وی گفت: از این رو توصیه اکید می‌کنم با صلابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حضور چشمگیر داشته تا مهر باطلی هم‌چون ادوار گذشته بر آمال و آرزوهای بدخواهان نظام دینی و مردم سالار و دشمنان خارجی زده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 11 =