تبلیغ کردن برای کاندیداها در شبکه های اجتماعی ممنوع و تخلف محسوب می شود/ هر وسیله نقلیه ای که با پوستر کاندیداها تردد کند توقیف می شود – طبس نیوز

تبلیغ کردن برای کاندیداها در شبکه های اجتماعی ممنوع و تخلف محسوب می شود/ هر وسیله نقلیه ای که با پوستر کاندیداها تردد کند توقیف می شود

مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در خراسان جنوبی گفت: هر وسیله نقلیه ای که با برچسب و یا پوستر کاندیداها در داخل شهر تردد کند، توقیف می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی، مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان اظهار کرد: از ساعت ۸ صبح امروز تبلیغات برای تمامی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و همچنین مجلس خبرگان رهبری ممنوع و تخلف محسوب می شود.

وی افزود: هر کاندیدایی که به هرشکلی تبلیغات کند شناسایی و طبق قانون با وی برخورد می شود.

مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: در صورت مشاهده تبلیغات ممنوع سازمان شهرداری نسبت به جلوگیری آن اقدام خواهد کرد.

حجت الاسلام محمدی تصریح کرد: همچنین اگر بر روی هر وسیله نقلیه ای که برچسب و یا پوستر کاندیداها نصب گردیده و در داخل شهر تردد کند، توقیف می شود.

وی بیان کرد: تخلفاتی که بعد از انتخابات انجام می گیرد از طریق قضایی پیگیری به قوت خود باقی خواهد بود اما هرگونه تخلفی که امروز انجام شود طبق قانون برخورد می شود.

مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در خراسان جنوبی افزود: تبلیغ کردن برای کاندیداها کردن در شبکه های اجتماعی نیز ممنوع است و افرادی که در این حوزه نیز فعالیت کنند به عنوان متخلف معرفی خواهند شد.

حجت الاسلام محمدی در پایان گفت: این تخلفات مطمئنا از طریق پلیس فتا قابل پیگیری می باشد.

یک دیدگاه برای نوشته «تبلیغ کردن برای کاندیداها در شبکه های اجتماعی ممنوع و تخلف محسوب می شود/ هر وسیله نقلیه ای که با پوستر کاندیداها تردد کند توقیف می شود»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 3 =