همه دستگاه های اجرایی برای بزرگداشت سالروز پنج اردیبهشت بصورت آبرومند و در شأن بکوشند – طبس نیوز

همه دستگاه های اجرایی برای بزرگداشت سالروز پنج اردیبهشت بصورت آبرومند و در شأن بکوشند

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس گفت: با توجه به واقعه ۵ اردیبهشت و شکست مفتضحانه آمریکا و همزمانی آن با زیاده‌خواهی‌های آمریکا در دوران پسابرجام ایجاب می‌کند همه دستگاه‌های اجرایی با تمام توان و آمادگی در برگزاری مراسم واقعه ۵ اردیبهشت به صورت آبرومند و در شأن بکوشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس صبح امروز در جلسه مسئولین کمیته های ستاد بزرگداشت پنج اردیبهشت شهرستان طبس گفت: واقعه ۵ اردیبهشت و شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس به دلیل شرایط خاص آن زمان و امدادهای غیبی الهی، واقعه ای بی نظیر و تاریخی است.

مهدی اخوان صفار افزود: این واقعه از برخی جهات یادآور شکست سپاه ابرهه توسط ابابیل است و به راستی چنین رخدادی در طول تاریخ بی سابقه است.

وی افزود: عظمت این واقعه و همزمانی آن با زیاده خواهی های آمریکا در دوران پسابرجام ایجاب می کند که این واقعه را با شکوه تر از هر سال و بصورت ملی برگزار کنیم.لذا از همه دستگاه های اجرایی بویژه اعضای ستاد انتظار داریم با تمام توان و آمادگی در برگزاری مراسم بصورت آبرومند و در شأن بکوشند.

دبیر ستاد گرامیداشت ۵ اردیبهشت با ارائه گزارشی از مراسم سال قبل گفت: یک هزار و ۴۰۰ نفر در مراسم سال گذشته شرکت داشتند و امسال نیز دعوت از میهمانان کشوری و استان‌های همجوار در دستور کار قرار دارد و طبق سنوات قبل ویژه برنامه های مختلفی از جمله برگزاری دعای ندبه کشوری، همایش ها، مسابقات ورزشی و فرهنگی و نمایشگاه عکس برگزار خواهد شد.

مهدی صادق احمدی افزود: در مراسم امسال از خانواده شهید محمد منتظر قائم به بعنوان شهید شاخص مبارزه با نفوذ آمریکا در سال ۱۳۹۵ تجلیل خواهد شد.

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر اعضا و جمع بندی نظرات مقرر شد جلسات کمیته ها متعاقباً برگزار شود و برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای برگزاری دعای ندبه، دعوت از میهمانان، تبلیغات رسانه ملی و سایر ویژه برنامه ها در مهلت مقرر انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =