آخرین پیام دکتر عبدالله زاده به مردم طبس و شهرستان‌های حوزه انتخابیه: پیگیر مطالبات به حق مردم خواهم بود – طبس نیوز

آخرین پیام دکتر عبدالله زاده به مردم طبس و شهرستان‌های حوزه انتخابیه: پیگیر مطالبات به حق مردم خواهم بود

دکتر عبدالله زاده نماینده پیشین مجلس در پیامی ضمن خداحافظی از مردم گفت: بدون شک چنانچه توفیقی در این دوره حاصل گردید چیزی نبود جز اراده خداوند بزرگ و مشارکت و اتحاد مردم عزیز واینجانب نیز کماکان پیگیر مطالبات به حق مردم منطقه خواهم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، با آغاز فعالیت رسمی مجلس دهم شورای اسلامی و شروع فعالیت نمایندگان این دوره از مجلس که با اکثریت آرای مردم انتخاب شده اند، در حوزه انتخابیه شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان «دکتر محمد ضا امیرحسنخانی» به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه از سوی مردم برگزیده شده و دکتر محمد علی عبدالله زاده نماینده سابق این چهار شهرستان خراسان جنوبی، با مردم خداحافظی کرد.

متن پیام به این شرح است:

باسمه تعالی
سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گرامی باد
با حمد و سپاس به پیشگاه خداوند متعال و با تقدیم بهترین درود ها به ساحت قدسی منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) اینک که به پایان یک دوره چهار ساله خادمی مردم شریف و ولایتمدار حوزه انتخابیه شهرستانهای فردوس، طبس ، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در دوره نهم رسیدیم از سر اخلاص سر تعظیم بر آستان حضرت دوست نهاده و به شکرانه این توفیق الهی که همان خدمتگزاری برای مردمان متدین و خونگرم آن خطه محروم و کویری میهن اسلامی بود سجده شکر بجا آورده و به محضر یکایک مردمان فهیم منطقه که همیشه با شور و شعور انقلابی خود حماسه های سترگی را خلق می نمایند سلام و درود می فرستم.

ما حصل فعالیت اینجانب در دوره نهم مجلس شورای اسلامی توفیقات و دست آوردهای متعددی بود که تلاش گردید در سایه تعامل و همدلی مابین مسولان ارشد استان و شهرستان ها و با تکیه بر ظرفیت و پتانسیل موجود فراهم گردد که به مدد الهی و دعای خیر مردم، این مهم در حوزه های مختلفی محقق گردید و گزارش مشروح آن قبلاً به استحضار مردم شریف حوزه انتخابیه رسید. از سوی دیگر موانع و مشکلات قهری و موجود کشور از جمله خشکسالی های چندین ساله و کاهش شدید نزولات آسمانی که فشار زیادی را بر پیکره کشاورزی و دامداری منطقه وارد کرده از یک سو و از سویی دیگر مشکلات عدیده اقتصادی که بواسطه تحریم های ظالمانه دشمنان ایران اسلامی و در نتیجه کاهش سطح در آمدی کشور از محل فروش نفت و فرآورده های آن ، گردش چرخ صنعت و تولید ملی را با چالش مواجه نموده بود از جمله عللی بودند که در این حوزه ها مانع از حل کامل مشکلات می شد و متاسفانه با تمام تلاشها و پیگیریهایی که بعمل می آمد همچنان تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله بود که انشاء ا.. امید است در سایه پسابرجام و با رفع کامل موانع تولید، شاهد رونق مجدد حوزه های کشاورزی ، صنعت ، معدن و .. باشیم . بدون شک چنانچه توفیقی در این دوره حاصل گردید چیزی نبود جز اراده خداوند بزرگ و مشارکت و اتحاد مردم عزیز واینجانب نیز کماکان پیگیر مطالبات به حق مردم منطقه خواهم بود.

در اینجا بر خود فرض می دانم از محضر خانواده معزز شهداء ، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران و عموم مردم شهید پرورمنطقه، همراهی و مساعدت کلیه مسوولین بزرگوار استان خراسان جنوبی که با سعه صدر و منش اسلامی اینجانب را در انجام وظیفه محوله یاری نمودند صمیمانه سپاسگزاری نمایم. از محضر قائم مقام محترم ولی فقیه در استان خراسان جنوبی جناب آقای دکتر رضایی بواسطه ارشادات و بزرگواریشان تقدیر و تشکر می گردد.

از صبر و بردباری و اخلاص جناب آقای مهندس خدمتگزار استاندار محترم و سخت کوش که با تمام وجود در حل مشکلات و رفع موانع توسعه و پیشرفت استان اهتمام فراوان داشتند صمیمانه تشکر مینمایم.

از مجمع نمایندگان محترم وقت استان نیز که با رویکرد تعاملی در راه پیشرفت استان تلاش نمودند تشکر میگردد. سپاس خالصانه خود را تقدیم مدیران محترم کل ادارات و سازمانها و سایر مسوولین ارشد نظامی و انتظامی استان مینمایم.از محضر ائمه محترم جمعه ، فرمانداران ، بخشداران ، دهیاران ، شهرداران ، اعضاء شورای اسلامی شهر و شهرستان و روستاها و سایر مسوولین دستگاههای نظارتی و اجرایی حوزه وسیع انتخابیه در شهرستانهای طبس فردوس بشرویه سرایان و شهرها و بخشهای عشق آباد دیهوک ارسک اسلامیه آیسک سه قلعه و بخشهای مرکزی تقدیر و تشکر می نمایم.از روحانیت معظم ، جامعه بانوان ، فرهیختگان ، دانشگاهیان ، فرهنگیان ، هنرمندان ، اصحاب رسانه و خبر، ورزشکاران ، کسبه و اصناف ، ائمه جماعات و هیات امناء هیآت مذهبی و مساجد ،جامعه پزشکان و مهندسین ، بازنشستگان ، مسوولین و همکاران دفاتر نماینده و سایر عزیزانی که احیانا نامشان برده نشد و با همدلی و اتحاد موجبات دلگرمی اینجانب به خدمت بیشتر را فراهم نمودند از صمیم قلب سپاسگزاری نموده و به جهت کوتاهی و قصور احتمالی سهوی از محضر همه بزرگواران عذرخواهی و طلب حلالیت دارم.

با آرزوی شادی روح مطهر تولیت فقید و عظمای آستان قدس رضوی مرحوم حضرت آیت ا… واعظ طبسی (ره) برای جانشین خلف ایشان حضرت آیت ا… جناب آقای دکتر رئیسی نیز آرزوی موفقیت و سربلندی مینمایم.

ضمن تبریک مجدد به جناب آقای دکتر محمدرضا امیرحسنخانی و آرزوی موفقیت برای ایشان ، آمادگی خود را جهت همراهی و تعامل در راه حل کامل مشکلات حوزه محروم انتخابیه در سنگر دیگری از خدمت اعلام مینمایم.

در خاتمه با آرزوی غفران الهی برای همه عزیزانی که در سانحه غم انگیز هوایی تهران – طبس به دیدار معبود شتافتند بویژه روح بلند مرحوم آقای مهندس سید ماشاءا… شکیبی نماینده فقید دوره ششم مجلس و آرزوی صبر برای بازماندگان این مصیبت از محضر یکایک مردم عزیز و دوستان همراه خداحافظی نموده دوام توفیقات شما را از درگاه ایزد متعال خواهان و در آستانه حلول ماه مبارک و با فضیلت رمضان ، ملتمس دعای خیر شما می باشم.

و من ا… التوفیق
دکتر محمدعلی عبدالله زاده
یازدهم خرداد ماه یکهزار و سیصد و نودو پنج

2 دیدگاه برای نوشته «آخرین پیام دکتر عبدالله زاده به مردم طبس و شهرستان‌های حوزه انتخابیه: پیگیر مطالبات به حق مردم خواهم بود»

  1. دکتر بخدا حیف بود.بسیار پر تلاش،نیروی جوان،بومی و فردی که بی ریا کار کرد.ولی حیف مردم طبس قدر این گوهر رو ندونستند و جواب خوبی به زحمات ایشون ندادند.یه عده منافق فقط میگفتن دکتر کاری نکرده برای طبس!!آخه مگه شما میدونید یا هر کاری میشده باید به شما میگفتند؟واقعا که طبس با این همه رای باید یکی بغیر طبسی انتخاب بشه و تعداد اندکی از مسئولین که عامل این اختلاف بودند و اصلا به فکر پیشرفت شهر نیستند و فقط منافع خودشون رو در نظر گرفتند ،باید جوابگو باشندو طبس و مردمش دارن چوب همین افراد رو میخورن.فقط میشه گفت دکتر جان شرمنده ایم.موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + هفده =