خدمات دانشگاه آزاد اسلامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان است – طبس نیوز

خدمات دانشگاه آزاد اسلامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به مناسبت سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از عوامل مهم پیشرفت و توسعه جامعه ما است و توسعه علمی و فنی ایران موجب یأس و ناامیدی دشمنان می‌شود.

خدمات دانشگاه آزاد اسلامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان است

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس پیامی صادر کرد.

این پیام در مراسم نماز جمعه این هفته طبس که به همین مناسبت در محل دانشگاه آزاد اسلامی این شهر برگزار شده بود، توسط محمد ناظمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس قرائت شد.

در ابتدای این پیام آمده است: «امروز که با توکل به ذات حق و همت و تلاش شما امت ولایت‌مدار طبس، سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس برگزار می‌گردد، بحمدالله مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی منشاء خدمات فراوان در سطح کشور شده و ارتقاء سطح دانش و رشد و تعالی جامعه را در بر داشته است. جامعه اسلامی باید قدرتمند باشد و قدرت واقعی در گرو ایمان و علم است که از طریق دانشگاه‌ها و مراکز علمی حاصل می‌گردد.»

این پیام می‌افزاید: «برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس، نشانگر اهمیت مردم با ایمان طبس به مسائل علمی بوده و بسیار قابل ستایش است که علم و ایمان در کنار هم باشند و در کنار مسائل علمی روز از مسائل دینی غافل نباشیم. امید است هرچه بیشتر در راستای اسلامی کردن دانشگاه‌ها و توجه بیشتر به تربیت دینی جوانان و دانشجویان عزیزمان گام برداریم.»

در بخش دیگری از این پیام آمده است: «اکنون دانشگاه آزاد اسلامی یکی از عوامل مهم پیشرفت و توسعه جامعه بوده و بدیهی است که توسعه علمی و فنی ایران در زمینه‌های مختلف موجب یأس و ناامیدی دشمنان خواهد بود؛ به خصوص زمانی که با تربیت دینی و اسلامی همراه شود و اینجاست که بزرگانی همچون شهدای دانشمند کشورمان در دامان انقلاب پرورش می‌یابند و گام‌های بزرگی برای ایران بر می‌دارند که انشاءالله دانشجویان عزیز نیز این بزرگواران را الگوی خود قرار داده تا در تحصیل و تذهیب خویش که از انتظارات مقام معظم رهبری از جوانان است، موفق باشند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 2 =