بازارچه عرضه مستقیم محصولات روستایی شهرستان طبس افتتاح شد/ +تصاویر – طبس نیوز

بازارچه عرضه مستقیم محصولات روستایی شهرستان طبس افتتاح شد/ +تصاویر

با افتتاح بازارچه محلی «پنج‌شنبه روستا» در شهر طبس امکان عرضه مستقیم محصولات محلی روستاهای شهرستان طبس فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، این بازارچه توسط بخشداری مرکزی طبس، دهیاری های تابعه و شهرداری طبس راه اندازی شده است و امکان عرضه محصولات تمام روستاهای طبس در بخش‌های سه گانه این شهرستان در بازارچه وجود دارد.

بخشدار مرکزی طبس در حاشیه افتتاح این بازارچه گفت: با پیگیری های بسیار زیادی که در بخشداری با همراهی شهرداری طبس جهت عرصه مستقیم محصولات روستایی صوزت پذیرفت این بازارچه راه اندازی شد.

محمد نصیری افزود: این نمایشگاه در محل پارکینگ شهرداری دور میدان پلیکان طبس به عنوان «پنج‌شنبه روستا» هر هفته دایر خواهد بود و روستاییان محصولاتشان را عرضه خواهند کرد.

وی گفت: عدم وجود مکان برای فروش محصولات روستاییان یکی از مشکلاتی بود که در کارگروه اقتصاد مقاومتی بخشداری مورد بررسی قرار گرفت و در راستای رفع این مشکل بازارچه راه اندازی شد.

وی تصریح کرد: دهیاری های روستاها مشارکت خوبی در برپایی این بازارچه داشتند و امیدواریم این اقدام بتواند در تولید و رونق اقتصادی هر چه بیشتر روستاهای ما موثر باشد.

تصاویر:

3 دیدگاه برای نوشته «بازارچه عرضه مستقیم محصولات روستایی شهرستان طبس افتتاح شد/ +تصاویر»

  1. باسلام من کریتی مقیم جنوب هستم چرا از غرفه کریت بزرگترین و فخر طبس عکس نگرفتید واقعا جای تاسف دارد عشق است کررررررررررررررررریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 4 =