اورژانس هوایی در طبس راه اندازی می‌شود – طبس نیوز

اورژانس هوایی در طبس راه اندازی می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از موافقت وزارت بهداشت با راه‌اندازی اورژانس هوایی در شهرستان طبس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، کاظم قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به عملکرد حوزه سلامت استان، اظهار کرد: وزارت بهداشت و درمان با راه‌اندازی اورژانس هوایی در شهرستان طبس با توجه به بعد مسافت آن با مرکز استان موافقت کرده است.

وی افزود: بر این اساس وزارت بهداشت و درمان با شرکت نفت برای تامین بالگرد قرار‌دادی خواهد بست تا بالگرد در طبس مستقر شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه با اخذ مجوز MRI در صورت مشارکت بخش خصوصی موافقت شده است، گفت: همچنین با راه اندازی بخش روان در بیمارستان قدیم طبس موافقت شده و این بخش با ۲۰ تخت فعال خواهد شد.

قائمی از راه اندازی چهار پایگاه اورژانس طی دو سال آینده در استان خبر داد و بیان کرد: این پایگاه‌ها در سه راه جعفران، آب انیار هشت، مسجد شکر و کد دوم طبس راه‌اندازی می‌شود.

3 دیدگاه برای نوشته «اورژانس هوایی در طبس راه اندازی می‌شود»

  1. خداروشکر یکی از دست اوردهای سفر یکماه پیش مسولین به تهران و دیدار باوزیر داره تحقق پیدا میکنه انشا الله بقیه موارد هم بیاد تو شهر

    1. منم موافقم. ولی بشرطیکه بالگردش مثل هواپیمای سال ۹۳ نباشه. که عزیزترین فرد طبس مهندس شکیبی را از ما گرفت . در حالیکه اگر الان زنده بود طبس جزئ استان یزد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + دو =