استفاده ۶ هزار و ۶۸۸ مددجو از خدمات کمیته امداد شهرستان طبس

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طبس گفت: هم اکنون ۶ هزار و ۶۸۸ مددجو تحت حمایت این نهاد هستند.

احمد رفیعی، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طبس

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طبس گفت: هم اکنون ۶ هزار و ۶۸۸ مددجو تحت حمایت این نهاد هستند.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طبس، «احمد رفیعی» با بیان این مطلب افزود: این تعداد مددجو در قالب ۲ هزار و ۷۶۶ خانوار از خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طبس بهره مندند.

وی خاطرنشان کرد: در ابتدای تأسیس این نهاد پرداخت‌ها به صورت بلاعوض بود اما امروز به منظور توانمندسازی مددجویان این پرداخت‌ها بیشتر به صورت قرض الحسنه است و این کار باعث حفظ عزت نفس مددجویان و خوداتکایی آنان می‌شود.

رفیعی اضافه کرد: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۱۰ میلیارد و ۹۱۴ میلیون ریال به صورت بلاعوض و قرض الحسنه به مددجویان پرداخت شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هم اکنون ۵۹۸ دانش آموز و ۸۱ دانشجو و طلبه از حمایت‌های این نهاد بهره مندند.

«احمد رفیعی» با بیان این مطلب افزود: کمیته امداد شهرستان طبس در راستای حمایت از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب تحت حمایت این نهاد خدمات بسیاری را در قالب سرفصل‌های مختلف ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان یکی از گروه‌های ویژه تحت حمایت کمیته امداد شهرستان طبس هستند، اضافه کرد: نیازهای دانشجویان با سایر مددجویان کمیته امداد متفاوت است و باید خدمت دهی به این گروه بر اساس نیازی که دارند، صورت گیرد.

به گفته رفیعی در شش ماهه نخست امسال بیش از ۱۰۱ میلیون ریال برای خدمت رسانی به دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی تحت حمایت هزینه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =