تاریخ برگزاری آزمون‌های فراگیر دانشگاه پیام نور

آزمون هر سه دوره فراگیر دانشگاه پیام نور شامل کاردانی، کار‌شناسی ناپیوسته و کار‌شناسی ارشد برای نخستین بار بصورت سراسری و در ۲۴ آذر برگزار می‌شود.

طبس نیوز

آزمون هر سه دوره فراگیر دانشگاه پیام نور شامل کاردانی، کار‌شناسی ناپیوسته و کار‌شناسی ارشد برای نخستین بار بصورت سراسری و در ۲۴ آذر برگزار می‌شود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، برای نخستین بار تمام دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت همزمان و در یک ‌آزمون سراسری که توسط سازمان سنجش در ۲۴ آذرماه سال ۹۱ برگزار خواهد شد.

این دوره آزمون فراگیر پیام نور شامل دوره کار‌شناسی ناپیوسته – کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد است و داوطلبان در تاریخ ۲۱ آذرماه می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام نمایند.

آزمون مقاطع کار‌شناسی صبح جمعه ۲۴ آذرماه، کار‌شناسی ارشد و کار‌شناسی ناپیوسته عصر جمعه ۲۴ آذرماه در مراکز و واحدهای یزد، اردکان، بافق، طبس و مروست برگزار می‌شود.

امسال در مقطع کار‌شناسی ۹۰۴ نفر و در مقطع کار‌شناسی ارشد ۱۳۳۷ نفر ثبت نام کرده‌اند.

فقط آزمون داوطلبان شهرستانهای یزد، تفت، صدوق و مهریز در مرکز یزد به آدرس جاده شهرک صنعتی بعداز پایانه مسافربری دانشگاه پیام نور مرکز یزد، برگزار می‌شود.

با توجه به بومی گزینی داوطلبان می‌توانند در حوزه‌های امتحانی خود شرکت کنند: این آزمون سراسری و تمام ظرفیت‌ها در هر سه مقطع این آزمون نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته است.

یکی از ویژگی‌های این آزمون شرکت فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی است که تا قبل از این برای این گروه می‌سر نبوده است.

پذیرفته شدگان در این دوره آزمون فراگیر می‌توانند برای بهمن سال جاری و مهر ماه سال ۹۲ به عنوان دانشجو در دانشگاه پیام نور مشغول تحصیل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شش =