آمادگی وزارت دفاع برای سرمایه گذاری در معادن زغال سنگ طبس – طبس نیوز

آمادگی وزارت دفاع برای سرمایه گذاری در معادن زغال سنگ طبس

بنیاد تعاون وزارت دفاع مصمم است پس از بررسی زمینه‌های سرمایه گذاری در معادن زغال سنگ طبس، بستر اشتغال و خدمت به مردم این شهرستان را فراهم کند.

طبس نیوز: بنیاد تعاون وزارت دفاع مصمم است پس از بررسی زمینه‌های سرمایه گذاری در معادن زغال سنگ طبس، بستر اشتغال و خدمت به مردم این شهرستان را فراهم کند.

معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بازدید از معادن زغال سنگ طبس افزود : این بازدید به منظور آشنایی با نحوه تولید و نوع کار انجام گرفته در معادن طبس انجام شد که پس از بررسی زمینه های سرمایه گذاری ، بنیاد تعاون وزرات دفاع حضور و ورود پیدا کرده و در این معادن سرمایه گذاری می کند.

امیر سرتیپ رفیعی گفت : در این سفر ظرفیت های شهرستان طبس برای سرمایه گذاری بنیاد تعاون وزارت دفاع ارزیابی شد که با توجه به وجود دانش حرفه ای ، نیروی کار متخصص و دلسوز ، بازار فروش و مصرف و نیز سرمایه های موجود می توانیم با همکاری مسئولان ، مردم ، سرمایه گذاران ، بانک ها و بخش خصوصی امسال نیز از تحریم ها عبور و حماسه سیاسی و اقتصادی خلق کنیم.

رئیس بنیاد تعاون وزارت دفاع افزود: در معادن طبس تلاش مقدس مردمانی را دیدیم که بی توجه به فشارهای دشمن و تحریم های شکننده برای آبادانی و سرافرازی ایران زحمت می کشند و مصداق خلق حماسه اقتصادی مورد تاکید مقام معظم رهبری هستند.

مرجع: واحد مرکزی خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − چهار =