سامانه تله‌متری و مانیتورینگ در طبس راه‌اندازی می‌شود – طبس نیوز

سامانه تله‌متری و مانیتورینگ در طبس راه‌اندازی می‌شود

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از راه‌اندازی سامانه تله‌متری و مانیتورینگ در شهرستان طبس خبر داد و گفت: با نصب این سامانه به حفظ منابع و مدیریت مصرف آب کمک می‌شود.

طبس نیوز: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از راه‌اندازی سامانه تله‌متری و مانیتورینگ در شهرستان طبس خبر داد و گفت: با نصب این سامانه به حفظ منابع و مدیریت مصرف آب کمک می‌شود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از راه اندازی سامانه تله متری و مانیتورینگ در شهرستان طبس خبر داد.

سید مجتبی عراقی زاده گفت: در کلیه شهرهای استان خراسان جنوبی سامانه تله متری و مانیتورینگ شبکه های شهری انجام شده که به مدیریت مصرف کمک شایان توجهی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه  سامانه تله متری و مانیتورینگ شبکه های منابع آب شهری در طبس با فوریت انجام خواهد شد، تصریح کرد:  با نصب این سامانه به حفظ منابع و مدیریت مصرف آب کمک خواهد شد.

وی افزود: شهرستان طبس تاحدودی از مشکل کم آبی رنج می برد و با توجه به مطالعات انجام شده راه اندازی تصفیه خانه آب طبس می تواند قدمی بلند در رفع مشکل کیفیت آب طبس برداشته شود.

عراقی زاده تاکید کرد: طبس ۲۵ حلقه چاه آب دارد ولی این منابع محدود هستند و مسئله مهم نه تنها در طبس بلکه در کل استان خراسان جنوبی حفظ منابع آبی در اختیار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =