بازسازی عتبات عالیات توفیقی بزرگ برای ایران است – طبس نیوز

بازسازی عتبات عالیات توفیقی بزرگ برای ایران است

امام جمعه طبس بازسازی عتبات عالیات را توفیقی بزرگ برای ایران دانست و گفت: برای اقدامات موثر تر در این زمینه باید باید همفکری و برنامه ریزی شود.

طبس نیوز: امام جمعه طبس بازسازی عتبات عالیات را توفیقی بزرگ برای ایران دانست و گفت: برای اقدامات موثر تر در این زمینه باید باید همفکری و برنامه ریزی شود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم صبح سه شنبه در جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان طبس گفت: توسعه اماکن مقدسه در سرزمین عراق یکی از توفیقاتی است که خداوند به برکت انقلاب اسلامی نصیب ملت ایران کرده است.

 وی با بیان اینکه در طول تاریخ کمتر این توفیق حاصل شده است، بیان داشت: دراین چند سال در بازسازی حرمهای مقدس در نجف، کربلا و کاظمین و سامرا کارهای نسبتا خوبی انجام شده است که در بعضی از حرمهای مطهر امر بهسازی و بازسازی یا تمام شده یا درحال انجام است.

امام جمعه طبس تاکید کرد: باید همفکری و برنامه ریزی و مساعدت شود تا اقدامات بهتر و موثرتر در این زمینه برداشته شود بخاطر اینکه توسعه حرمهای مقدسه هم ضرورت بیشتر و هم هزینه بیشتری را می طلبد.

وی افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان طبس که به صورت مستقل تشکیل شده اقدامات خوبی انجام داده و مردم کمکهای خوبی کرده اند که قابل تقدیر است ولی خوب میدانیم کمکها کافی نیست و باید راهکارهای بهتری اندیشیده شود تا قدمهای بهتری برداشته شود یکی از راهکارها بافتن فرشها بدست بانوان است که به صورت داوطلبانه انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 7 =