اجرای محدودیت‌های ترافیکی در روز ۱۴ شعبان در طبس

پلیس راهور خراسان جنوبی با بیان اینکه بلوار امام رضا(ع) در شهرستان طبس در روز برات از شمال به جنوب یک طرفه می‌شود، اضافه کرد: همچنین بلوار آیت‌الله واعظ طبسی نیز از شرق به غرب یک‌ طرفه می‌شود.

طبس نیوز: پلیس راهور خراسان جنوبی با بیان اینکه بلوار امام رضا(ع) در  شهرستان طبس در روز برات از شمال به جنوب یک طرفه می‌شود، اضافه کرد: همچنین بلوار آیت‌الله واعظ طبسی نیز از شرق به غرب یک‌ طرفه می‌شود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، پلیس راهور خراسان جنوبی با بیان اینکه بلوار امام رضا(ع) در  شهرستان طبس در روز برات از شمال به جنوب یک طرفه می‌شود، اضافه کرد: همچنین بلوار آیت‌الله واعظ طبسی نیز از شرق به غرب یک‌ طرفه می‌شود.

حسنی از مسدود شدن خیابان مادر به طرف بلوار امام رضا(ع) از شرق به غرب در روز برات در طبس خبر داد و خاطر نشان کرد: بلوار ۲۲ بهمن از تقاطع حافظیان به سمت امامزاده حسین‌ابن‌موسی‌الکاظم(ع) از جنوب به شمال مسدود می‌شود.

روز برات یکی از آیین‌هایی است که هر ساله در خراسان جنوبی از قدیم‌الایام یک روز قبل از نیمه شعبان در این استان برگزار می‌شود.

2 thoughts on “اجرای محدودیت‌های ترافیکی در روز ۱۴ شعبان در طبس

  1. با سلام،مگه برات بوده؟؟چه جالب ما که اینجا هیچی متوجه نشدیم!لطفاً اسم میدان قدس رو نیارین که باکلاسترین میدون شهره که چراغ راهنمایی داره حالا یه کشته داده همونشم ماکه نفهمیدیم.با این محدودیتا که ایجاد میشه با مردمم همکاری کنید خیلی دیدم ناراحت بودن یکیش خود بنده البته۳سال پیش.!!!!!مچکرم.

  2. چزا میدون قدس رو برنمیدارن باید حتما کشته بده
    اینهمه تصادف و بی نظمی و ترافیک جوابگوی برداشتن این میدان نیس???
    چرا مسولان خودشونو به خواب زدن???

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 3 =