پنج روستای طبس گاز رسانی می شود – طبس نیوز

پنج روستای طبس گاز رسانی می شود

سرپرست شرکت گاز خراسان جنوبی از آغاز عملیات گازرسانی به پنج روستای شهرستان طبس در سال جاری خبر داد.

طبس نیوز:سرپرست شرکت گاز خراسان جنوبی از آغاز عملیات گازرسانی به پنج روستای شهرستان طبس در سال جاری خبر داد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از مهر،فرشید دشتی صبح یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات گاز رسانی طبس با بیان اینکه اجرای خط انتقال گاز  به شهرعشق آباد طبس نیز از برنامه ای امسال شرکت گاز استان است، اظهارکرد: عملیات گازرسانی به منطقه دیهوک طبس در اوایل سال آتی انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تا پیش از شروع فصل سرما علمک گذاری داخل شهر طبس دنبال خواهد شد، عنوان کرد: انتخاب پیمانکار برای این پروژه با فوریت  در دستور کار قرار می گیرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس در این جلسه ضمن تشکر از شرکت گاز استان های یزد و خراسان جنوبی که اقدامات شایسته ای در بحث گازرسانی به شهرستان طبس را داشته اند، خواستار تسریع در تکمیل شبکه داخلی پروژه گازرسانی به شهر طبس شد.

احمد طالبیان مقدم  با اشاره به نزدیک بودن فصل سرما گفت: می طلبد تا برای رفاه حال همشهریان و پایان انتظار چند ساله آنان در روند گازکشی، علمک گذاری و ترمیم حفاری های شرکت گاز تسریع شود.

وی اولویت با بیان اینکه اولویت شهرستان نصب علمک های باقی مانده و ترمیم حفاری های انجام شده توسط شرکت گاز است، تصریح کرد: در حال حاضر نصب دو هزار و ۸۰۰علمک که در تعهد خراسان جنوبی است در حال انجام است.

عبدالرحیمی رئیس شورای شهر طبس نیز در این جلسه از تلاش معاون استاندار و فرماندار طبس و پیگیری مجدانه وی برای تکمیل پروژه گازرسانی طبس تقدیر کرد و ضمن تاکید بر گازدار شدن شبکه گاز شهری در منطقه دیهشک افزود: گازرسانی به این منطقه انجام شده و مردم همچنان منتظر تزریق گاز به شبکه منطقه دیهشک هستند و مسئولان شرکت گاز در این زمینه نیز تعجیل کنند.

بر اساس تصمیم اعضای جلسه، مرمت نوار حفاری گاز توسط شهرداری انجام می گیرد که در این راستا توسط فرمانداری طبس اعتبار لازم تخصیص خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 20 =