قیصری سرپرست بنیاد مسکن طبس شد – طبس نیوز

قیصری سرپرست بنیاد مسکن طبس شد

در جلسه ای با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی مراسم تودیع و معارفه ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طبس برگزار شد.

طبس نیوز:در جلسه ای با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی مراسم تودیع و معارفه ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طبس برگزار شد.

به گزارش طبس نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس؛ صبح روز سه شنبه ۹۲/۷/۳۰، با حضور «احمد طالبیان مقدم» معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس، «آسمانی مقدم» مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی و «احسان یاقوتی» رئیس سابق بنیاد مسکن شهرستان طبس، مراسم تودیع و معارفه ریاست بنیاد مسکن شهرستان طبس برگزار شد.

طالبیان مقدم در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم به آسمانی مقدم و هیئت همراه و اعضای حاضر در جلسه و تبریک پیشاپیش عید غدیر عنوان کرد:خدمات شایانی که از طرف بنیاد مسکن صورت می گیرد بر کسی پوشیده نیست و مردم از نزدیک آنها را لمس می کنند. این سازمان به فرمان امام خمینی (ره) تاسیس شده است و پس از ۳۴ سال که از تاسیس آن می گذرد، خدمات خوبی نظیر ساخت، تعمیر و بهسازی مسکن دز شهر و روستا ارائه شده است.

وی از زحمات مهندس یاقوتی تقدیر و تشکر نمود.

آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی نیز ضمن تبریک دهه ولایت و امامت و عید غدیر به ارائه شاخص های استانی و شهرستانی در زمینه اجرای طرح هادی روستاها، مسکن مهر و غیره پرداخت و گفت: باید با اجرای طرح هادی روستاها را تقویت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۸۸ واحد از منازل مسکن مهر توسط بنیاد مسکن آماده و به متقاضیان تحویل شده است.

در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات مهندس یاقوتی تجلیل به عمل آمد و آقای قیصری به عنوان سرپرست بنیاد مسکن طبس منصوب شد.

یک دیدگاه برای نوشته «قیصری سرپرست بنیاد مسکن طبس شد»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + هفت =