طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

امام جمعه طبس

روحانی در گزینش مدیران دقت بیشتری کند

امام جمعه طبس گفت: به رئیس جمهور، وزرا و استانداران یادآوری می‌کنم که در جابجایی مسئولان و بکارگیری افراد بسیار دقت کنند و مراقب باشند که فتنه‌گران به رده‌های مدیریت و مسئولیت‌های اجرایی کشور راه پیدا نکنند.

طبس نیوز: امام جمعه طبس گفت: به رئیس جمهور، وزرا و استانداران یادآوری می‌کنم که در جابجایی مسئولان و بکارگیری افراد بسیار دقت کنند و مراقب باشند که فتنه‌گران به رده‌های مدیریت و مسئولیت‌های اجرایی کشور راه پیدا نکنند.

ه گزارش طبس نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه طبس ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی‌ماه، روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت»، اظهار داشت: فتنه‌گران در داخل با حمایت دشمنان خارجی در انتخابات سال ۱۳۸۸ به‌دنبال ضربه‌زدن بر نظام جمهوری اسلامی ایران بودند، به‌طوری که پس از برگزاری پرشور انتخابات با رمز تقلب در انتخابات، خواستند مانع از استقرار دولت شوند و در کشور جنگ داخلی به راه اندازند.

وی ادامه داد: هدف فتنه‌گران داخلی مقابله با ولایت فقیه و رهبری و هدف دشمنان خارجی براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بود، اما مردم بصیر ایران وقتی به ماهیت واقعی و هدف اصلی فتنه‌گران پی بردند، در نهم دی ۱۳۸۸ به‌صورت خودجوش به صحنه آمده و بساط فتنه‌گران را جمع کردند.

خطیب جمعه طبس خاطرنشان کرد: امروز نیز فتنه‌گران در کمین و به‌دنبال فرصت هستند، از جمله اینکه تصمیم دارند نیروهای خود را در لایه‌های زیرین دولت در مسئولیت‌های استاندار و فرماندار جابیاندازند.

وی تصریح کرد: به رئیس جمهور، وزرا و استانداران یادآوری می‌کنم که در جابه‌جایی مسئولان و بکارگیری افراد بسیار دقت کنند و مراقب باشند که فتنه‌گران به رده‌های مدیریت و مسئولیت‌های اجرایی کشور راه پیدا نکنند و بدانند که اگر مردم احساس کنند که باز هم فتنه‌ای در حال شکل‌گیری است، قوی‌تر و گسترده‌تر از نهم دی ۱۳۸۸، بار دیگر به صحنه خواهند آمد.

تسلیت سالروز شهادت پیامبر اکرم (ص)، حضرت امام حسن مجتبی (ع)، و حضرت امام رضا (ع)، اشاره به سالروز شهادت آیت اله غفاری از علمای مجاهد و یاران حضرت امام خمینی (ره)، گرامیداشت سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی به دستور حضرت امام خمینی (ره)، و گرامیداشت روز وقف از دیگر سخنان حجت‌الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه طبس بود