طبس نیوز سایت خبری شهرستان طبس

رمضانعلی حیدری خلیلی

پردیس سینمایی امید در طبس احداث می‌شود

طبس نیوز – معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی کشور گفت: با مشارکت شهرداری طبس و حمایت سازمان سینمایی و سازمان شهرداری های کشور پردیس سینمایی امید در طبس احداث می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز، رمضانعلی حیدری خلیلی سه شنبه در حاشیه بازدید از مکان پیشین سینمای طبس در جمع خبرنگاران افزود: هدف از ایجاد این پردیس سینمایی ارتقای شاخص‌های فرهنگی این منطقه و شهر طبس است و عمومی سازی دسترسی فرهنگی یکی دیگر از اهداف است.

وی ادامه داد: این طرح از سال‌ها قبل طراحی و اجرای آن آغاز شد و امروز میتوانیم بگوییم مقصد نهم پردیس سینمایی امید شهر طبس است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی کشور اظهار داشت: در فاز اول برنامه احداث پردیس سینمایی در کشور، بنا داریم این طرح را در هر استان یک شهر فاقد سالن سینما که حائز ویژگی‌ها و پتانسیل‌هایی باشد که مورد نظر سازمان سینمایی است اجرا کنیم.

وی افزود: به نظر ما در استان خراسان جنوبی، شهرستان طبس این شایستگی و ویژگی را دارد که پردیس سینمایی در آن احداث شود.

حیدری خلیلی گفت: امیدوارم مردم طبس به جهت ارتباط خوبشان با حوزه فرهنگ بتوانند با احداث این پردیس سینمایی بهره‌مندی بهتر با کیفیت بهتر و در واقع در شأن خودشان داشته باشند.

وی تصریح کرد: امید داریم در جلسه ای که خدمت شهردار طبس هستیم امروز تفاهم‌نامه مبادله شود و امسال شاهد بهره‌برداری پردیس سینمایی امید در طبس باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی کشور گفت: با احداث این پروژه، یک مزیت فرهنگی به شهر اضافه خواهد شد و همچنین مردم طبس خواهند توانست هم‌زمان با مردم سایر شهرهای بزرگ که سینما دارند، شاهد فیلم های اکران اول باشند.