۳۷۷ پایگاه کمیته امداد هدایای مردم را جمع آوری می‌کنند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) طبس گفت: ۳۷۷ پایگاه جمع آوری هدایای مردمی در سطح شهرستان طبس فعال خواهد بود و جهت آشنایی دانش آموزان با انفاق ۲۲۰۰ کارت هدیه دانش آموز در مدارس توزیع گردیده که جشنواره نیکوکاری در سه روز متوالی از ۱۴ لغایت ۱۶ اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

طبس نیوز: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) طبس گفت: ۳۷۷ پایگاه جمع آوری هدایای مردمی در سطح شهرستان طبس فعال خواهد بود و جهت آشنایی دانش آموزان با انفاق ۲۲۰۰ کارت هدیه دانش آموز در مدارس توزیع گردیده که جشنواره نیکوکاری در سه روز متوالی از ۱۴ لغایت ۱۶ اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش طبس نیوز به نقل از  روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی، جلسه هماهنگی جشنواره نیکوکاری با حضور معاون مدیریت آموزش و پرورش ، مسئول بسیج سازندگی سپاه پاسدارن ، رئیس اداره دانش آموزی ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و کلیه ی اعضای ستاد برگزاری جشنواره نیکوکاری در محل مجتمع فرهنگی تربیتی امام مهدی (عج) کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طبس برگزار شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان طبس در این مراسم با تبریک فرا رسیدن هفته ی احسان و نیکوکاری و تشکیل کمیته امداد به فرمان امام خمینی(ره)، برنامه های هفته احسان و نیکو کاری را تشریح کرد .

احمد رفیعی تقویت فرهنگ انفاق و نیکوکاری را مهمترین هدف برگزاری جشنواره عنوان کرد و گفت : همه تلاش کنیم تا نوعدوستی و شادی و نشاط در جامعه گسترش دهیم.

وی در ادامه از ایجاد ۳۷۷ پایگاه جمع آوری هدایای مردمی در سطح شهرستان خبر داد و گفت :امسال با تعامل بسیار خوب انجام شده ، بسیج سازندگی سپاه پاسداران ، اداره آموزش و پرورش و کانونهای فرهنگی هنری به یاری کمیته امداد و محرومین می شتابند تا انشاء الله در آستانه ی سال جدید هدایای مردمی دراسرع وقت به دست نیازمندان برسد و مردم نوعدوست شهرستان همچون همیشه شادیهایشان را با هم قسمت کنند .

رفیعی از توزیع ۲۲۰۰ کارت هدیه دانش آموز نیز خبر داد و گفت: با هماهنگی انجام شده با مدیریت آموزش و پرورش و مدیران مدارس ، تعداد ۲۲۰۰ کارت هدیه دانش آموز توزیع گردیده که امید است اولیاء دانش آموزان درس عملی انفاق و نوعدوستی را به فرزندانشان بیاموزند.

گفتنی است جشنواره نیکوکاری با شعار توانمند سازی خانواده ها در سه روز متوالی از ۱۴ لغایت ۱۶ اسفند ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =