تماشاخانه شمس طبسی افتتاح شد

نخستین سالن تمرین نمایش با اعتبار سه میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان با حضور معاون خراسان جنوبی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسید.

به گزارش طبس نیوز، سید حمید حقی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: با افزایش سرانه فضای فیزیکی جهت فعالیت های فرهنگی و هنری شاهد توسعه بیشتر فرهنگی، اجتماعی منطقه خواهیم بود.

کارشناس امور هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس افزود: سالن پلاتو علاوه بر مکانی مناسب برای تمرین گروه های نمایشی، جهت اجراهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

حقی خاطرنشان کرد: به زودی و در روزهای آخر بهمن ماه نخستین نمایش با نام 《جشن سالگرد》کاری از هنرمندان تئاتر انجمن نمایش طبس به کارگردانی محمد نخعی و مهران رجبی روی صحنه می رود.

وی عنوان کرد: سالن پلاتو علاوه بر مکانی برای اجرای نمایش دارای اتاق فرمان و دو اتاق گریم است.

امیررضا هنرمند مسئول انجمن نمایش طبس ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این سالن گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، در سه ماه آینده شاهد اجراهای متعدد تئاتر در این مکان خواهیم بود.

وی افزود: در فصل تابستان دوره های بازیگری برای عموم علاقمندان توسط انجمن نمایش طبس در محل سالن پلاتو برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است این پروژه شاخص دهه فجر از سال ۹۲ آغاز و امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و سایر مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.