مهلت دریافت آثار جشنواره ملی فیلم ایثار تمدید شد

مدیر کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار از تمدید مهلت دریافت آثار چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار تا ۱۵ دی‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 سید مرتضی حسینی با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار در هشت بخش گفت: تعدادی از هنرمندان به‌منظور شرکت در بخش‌های مختلف این جشنواره در حال تولید اثر هستند و جمعی از آنان خواستار تمدید مدت زمان دریافت آثار شده‌اند تا مراحل ساخت اثر خود را به پایان برسانند و در جشنواره شرکت کنند.

 مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در همین راستا مهلت دریافت آثار چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار تا ۱۵ دی‌ماه سال جاری تمدید شد.

 وی در خصوص موضوعات چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار گفت: این جشنواره در بخش‌های «سبک زندگی اسلامی»، «ایثار و اقتصاد مقاومتی، جهش تولید»، «ایثار و جنگ نرم در فضای مجازی»، «ایثار و امید به زندگی»، «ایثار و آرامش اجتماعی»، «ایثار اجتماعی – ایثارگران حوزه سلامت»، «ایثار، محور مقاومت و شهید حاج قاسم سلیمانی» و بخش جنبی جشنواره با موضوع «نقش نماز، حجاب و عفاف در ایجاد تفکر ایثارگران» برگزار می‌شود.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.